לחייך לאורך הדרך / איזק פרילטנסקי / מטר

לחייך לאורך הדרך

איזק פרילטנסקי / מטר

איך לשלב הומור ומדע להשגת חיים בריאים ומאושרים.

האם אתם מרגישים לפעמים לחץ? האם אתם מעוניינים בבריאות טובה וברווחה נפשית?האם אתם מחפשים אחר האושר?  אם עניתם בחיוב על אחת מן השאלות הללו, עליכם לקרוא את הספר הזה. אם עניתם בשלילה, אתם חיים בהכחשה.

לכולנו לא תזיק קצת עזרה בשאיפתנו להיות מאושרים יותר או בריאים יותר. למרבה הצער, העזרה שאנו מקבלים מצליחה לעתים קרובות בעיקר להפחיד אותנו: "אם לא תעשו כך וכך ינחת על ראשכם אסון בקנה מידה אדיר." בניגוד לכך, הגישה של הפרופסור לפסיכולוגיה, איזק פרילטנסקי, היא לעזור לכם להיות בריאים ומאושרים יותר באמצעות צחוק.

בספרו המצחיק, פרילטנסקי משלב הומור ומדע כדי לעזור לכם לשפר את רווחתכם הנפשית. כל פרק מורכב מ"הפן המבדר", סדרה של סיפורים מצחיקים; ו"הפן המלמד", מדריך פשוט לבריאות ולאושר, המבוסס על מחקרים מדעיים. הפרק הראשון סוקר את נושא הרווחה הנפשית, ואילו הפרקים הבאים עוסקים בשישה תחומים: בין-אישי, קהילתי, תעסוקתי, גופני, נפשי וכלכלי. כשתסיימו לקרוא את הספר תבינו טוב יותר את חייכם ואיך תוכלו לשפר אותם.

איזק פרילטנסקי הוא סגן הנשיא לתרבות ארגונית ודיקן "בית הספר לחינוך והתפתחות האדם באוניברסיטת מיאמי", שם הוא משמש גם כראש הקתדרה לרווחה קהילתית. הוא פרסם שבעה ספרים ויותר ממאה ועשרים מאמרים אקדמיים ופרקים בספרים. 

292 עמודים, 98 ₪.