תיבת הצבעים / עלמה זהר / דב

תיבת הצבעים 

עלמה זהר / דב 

סיפור קטן על צייר וילדה, שאין להם בית גדול או כסף רב, אבל יש להם דברים יקרים הרבה יותר -  דמיון, יצירתיות, תעוזה ובעיקר אהבה. ואולי יותר מהכל, זהו סיפור על הורות, עליי ועל אבא שלי, שהפך את ילדותי למסע צבעוני ומלא דמיון ונתן לי כלים נפלאים לצאת איתם אל החיים, ואת האמונה שילד חכם ומוכשר יוכל, אם ירצה, לעשות כל דבר. מוקדש באהבה לכל הילדים החכמים והמוכשרים באשר הם. 

אחרי אלבום הילדים המצליח 'פלא' (אלבום זהב) ומופע הילדים המצליח שבא בעקבותיו, מוציאה עלמה זהר ספר ילדים ראשון פרי עטה, שאותו אייר אביה, הצייר הבינלאומי ישראל זהר. הספר המבוסס על חוויות הילדות של זהר, מלא קסם ודמיון. 

עלמה זהר היא מהקולות הנשיים הבולטים במוזיקה הישראלית. אלבום הבכורה שלה 'דברי' (2008) זיכה אותה בתואר זמרת השנה של גלגלצ והגיע למעמד של אלבום פלטינה. 

אלבום הילדים 'פלא' (2015) הגיע אף הוא למעמד של אלבום זהב ובעקבותיו מופע הילדים המצליח של שירי האלבום. בנוסף היא עיתונאית ומנחה סדנאות כתיבה. 

ישראל זהר הוא צייר ישראלי בינלאומי המתגורר בלונדון. בוגר בצלאל. בין היתר צייר פורטרטים של הנסיכה דיאנה, ציור קבוצתי של שופטי בית המשפט העליון הבריטי, את שגריר ארה"ב בבריטניה ואפילו את חברי להקת הפט שופ בויז. ציוריו נמצאים באוספים פרטיים בישראל אירופה וארה"ב, ובאוספים ציבוריים.