גלויה מפריז / אלכס בראון / פן + ידיעות ספרים

גלויה מפריז

אלכס בראון / פן + ידיעות ספרים  

ספרה השני של בראון שתורגם לעברית, בעקבות הרומן 'גלויה מאיטליה', שיצא בארץ בשנה שעברה (2021), זכה לשבחי המבקרות וכיכב חודשים רבים בראש רשימות רבי המכר בישראל 

אנני לובל נחושה להשיב את הניצוץ לחייה! כששכנתה יורשת מאדם לא מוכר דירה נטושה בפריז, היא קופצת על ההזדמנות ונוסעת לבירה הצרפתית על מנת לחשוף פרטים נוספים. הסקרנות שלה מתעוררת ביתר שאת כשהיא מגלה צרור של יומנים סודיים מוסתרים בתוך הקירות. היומנים מספרים על חייה של צעירה אנגלייה בשם ביאטריס קרופורד, אשר בשנת 1916 התנדבה כאחות בזירות הקרב בצרפת. אנני מוקסמת מעיר האורות הרומנטית, אך מבינה שרושם ראשוני לפעמים מטעה. היא עוקבת אחר מסעה של ביאטריס החל ממלחמת העולם הראשונה, דרך שנות העשרים הסוערות ועד לפריז האפלה של מלחמת העולם השנייה. על אנני לחבר יחד את האירועים שהתרחשו בין כותלי הדירה, אם ברצונה לממש את המורשת שביאטריס השאירה עבורה.

אלכס בראון היא סופרת רבי-מכר שבאמתחתה אחד-עשר ספרים. ספריה מעוררי ההשראה תורגמו לשפות רבות. היא מתגוררת במחוז קנט שבאנגליה עם בעלה, בתה ושני כלבי לברדור שחורים. 'גלויה מפריז', הוא ספרה השני שתורגם לעברית, בעקבות הרומן 'גלויה מאיטליה', שזכה לשבחי הביקורות וכיכב חודשים רבים בראש רשימות רבי המכר בישראל .

304 עמודים.