הזקיף / לי צ'יילד + אנדרו צ'יילד / כינרת


הזקיף 

לי צ'יילד + אנדרו צ'יילד / כינרת 

הסופר הנודע לי צ'יילד חובֵר לאחיו, אנדרו צ'יילד, סופר מותחנים יוצא דופן  כמו תמיד, לריצ'ר יש יעד לא מוגדר, וכל הזמן שבעולם להגיע אליו. בוקר אחד הוא מוצא את עצמו בעיירה ליד פּלֶסֶנטוויל, טנסי. עיירה שחרף המשתמע משמה, אין בה שום דבר נעים. 

ריצ'ר מבחין בבחור אומלל צועד לאור היום לתוך מארב. ארבעה נגד אחד... הוא מתערב אפוא בשיטה המוכרת שלו לפתרון סכסוכים. האדם שהציל הוא ראסטי רת'רפורד, מנהֵל מערכות מידע חסר יומרות שפוטר לאחרונה אחרי שמתקפת סייבר נעלה את נתוני העיירה: רשומות, מידע... וסודות. 

רת'רפורד רוצה להישאר במקומו, להוכיח את חפותו ולטהר את שמו. ריצ'ר מסתקרן. זה לא כל הסיפור. הרעים שקפצו על רת'רפורד הם חלק מסיפור רציני וקטלני שכולל קונספירציה, טיוח ורצח – והכול סובב סביב בחור קטן ועכברי בחולצה מוכתמת מקפה, שאין לו מושג במה הסתבך. 

לי צ'יילד (יליד 1954, שם עט של ג'ים גרנט), יליד אנגליה ובמאי טלוויזיה לשעבר, הוא מסופרי המתח המובילים בעולם. בכל תשע שניות נמכר במקום כלשהו בעולם אחד מ-24 ספרי הסדרה של גיבורו ג'ק ריצ'ר. ספריו מגיעים דרך קבע למקום הראשון ברשימות רבי־המכר ברחבי העולם, ונמכרו ביותר ממאה מיליון עותקים. עד היום הופקו שני סרטים שוברי קופות המבוססים על עלילותיו של ג'ק ריצ'ר. מתגורר עם אשתו בשמורת חיות בר בוויומינג. 

320 עמודים, 98 ₪.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.