ממלכת יוריקה! – 2040 – מסע אל העתיד / אופיר גוטמן / רימונים

ממלכת יוריקה!  2040 – מסע אל העתיד 

אופיר גוטמן / רימונים 

"ממלכת יוריקה!" סדרת ספרי הניהול הראשונה בעולם לילדים, מגישה את הספר האחרון בטרילוגיה ומסכמת את מסעם של התאומים ליה ואריאל, שבספר הראשון יצאו להציל את הממלכה מהכישוף של מלכת השעמום, ובשני ביקשו להשיב את אבן האזמרגד למקומה על מנת להחזיר את הצעצועים שנעלמו מהחנויות.

ספר זה מחזיר את הילדים ליה, אריאל, עידו ומיכל לממלכת יוריקה, להשלמת מלאכת גירושה של מלכת השעמום. הפעם זהו דווקא החבר שלהם איתי, שבגד בהם ועומד לצידה של מלכת השעמום ומתחרה מולם בפתרון חידות יצירתיות וביכולת המחשבה מחוץ לקופסה. 

בספרים הקודמים פגשו הילדים דמויות מופת כמו "תפוח ושמו סטיב" (הלא הוא סטיב ג'ובס), "אלברט מרבה הידיים" (הלא הוא אלברט איינשטיין), "גלילאו העטלף" (שמלמד לחשוב הפוך), לאונרדו דה וינצ'י, וג'ף בזוס. 

את מי הם יפגשו הפעם? איך צ'רלי צ'פלין קשור לוולט דיסני? מה הם משקפי הארבעה? כיצד פגשו את מאדאם קירי הלא היא ינשופת השלג ואיך הגיבה החבורה כשראתה את מיכלאנג'לו תלוי מהתקרה? 

אופיר גוטמן, המנכ"ל הישראלי הראשון של ענקית מוצרי הצריכה האמריקאית P&G, מכניס גם הפעם את הקוראים הצעירים להרפתקה מיוחדת ומעשירה. 

ספרי ממלכת יוריקה הם ספרי מנהלים המיועדים לילדים ומאפשרים הזדמנות נהדרת לפיתוח חשיבה יצירתית. הסופר בעל קריירה בינלאומית בת עשרים השנה – שבמהלכה זכה חמש פעמים בפסטיבל קאן היוקרתי לפרסומות וליצירתיות. מאז ראה אור ספרו הראשון בסדרה, מקפיד אופיר לבקר בבתי ספר בכל רחבי הארץ ולקיים מפגש השראה והעשרה סביב הספר, ללא תמורה. את התמלוגים על מכירות אלפי העותקים של ספריו הוא תורם לעמותות שונות.

130 עמ', 78 ש"ח.