אומנות המנכ"לות / סיגל שביט טראוב / מטר

אומנות המנכ"לות

סיגל שביט טראוב / מטר 

סודות הניהול מעיניהם של 50 מובילי חברות וארגונים בישראל. 

בספר זה, מאת הפסיכולוגית הארגונית סיגל שביט טראוב, תתוודעו לאסטרטגיות ניהול המובילות להצלחה בעידן החדש והמתבססות על ראיונות עם 50 מנכ"לים ודירקטורים ישראלים, בשילוב מיטב הספרות הניהולית העדכנית. 

הספר מביא תפיסת עולם מעודכנת על תפקיד המנכ"ל בהובלת חברות וארגונים במאה העשרים ואחת, מתוך הבנה שמנכ"ל אינו רק תפקיד אלא מקצוע. המנכ"לים נבחרו מארגונים בגדלים שונים ומתחומים עסקיים מגוונים: הייטק, תקשורת, פיננסים, תעשייה, קמעונאות, המגזר הציבורי, נדל"ן ועוד. 

כל אחד ואחת מכם ימצאו בספר מנכ"ל המתמודד עם דילמות דומות לאלו המעסיקות אתכם, והקריאה בו תחסוך לכם טעויות בדרך ובזבוז של זמן וכסף. הספר מיועד למנכ"לים שרוצים להוביל את הארגון ולקבל מודל ניהולי חדשני המתאים לרוח התקופה, וגם  למנהלים המעוניינים לרכוש טקטיקות ניהול שעובדות בשטח, ולהבין כיצד ניתן להתקדם לכיסא המנכ"ל, כמו גם ליזמים ומנכ"לי סטארט-אפים המבקשים לקבל דרכי פעולה שיסייעו להם לבנות ארגון בר קיימא במציאות משתנה.

בספר תמצאו ניתוח של הסביבה העסקית החדשה לצד תובנות ניהוליות שגובשו לכלי ניהול פרקטיים, ואלה יאפשרו לכם להצליח במציאות עסקית סוערת. ניסיונם וחוכמת הניהול של המנכ"לים המרואיינים תרחיב לכם את "ארגז הכלים" ותסייע לכם להיות המנהלים שתמיד חלמתם!     

סיגל שביט טראוב היא פסיכולוגית ארגונית, מומחית לניהול מנהיגות וחדשנות בעולם העסקי החדש. סיגל עובדת עם מנכ"לים והנהלות מהמגזר העסקי, הפרטי והציבורי על ליטוש ניהולי, במטרה להובלת ארגונים לביצועי שיא בעידן החדש. היא מלווה חברות החל בשלב גיבוש האסטרטגיה, דרך תרגומה לתהליכים ארגוניים, בניית הנהלה מובילה, פיתוח מנהלים, ניהול שינויים ועד ייעוץ אישי.

בעזרת תהליכים אלה מסייעת סיגל למנכ"לים ולמנהלים לצמוח מבחינה עסקית, ארגונית ואישית, לממש את עצמם, להשאיר חותם ולהשפיע על סביבתם. בין לקוחותיה: התאחדות התעשיינים, המרכז למיפוי ישראל, BNI ישראל, פרטנר, משרד החינוך, משרד הביטחון, עמותת שווים, הלשכה לטכנולוגיות מידע, בית חולים הדסה, תרמוקיר, Arrow ECS Israel, ועוד. 

בעבר היתה סיגל יועצת בכירה בבית הספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל ומנהלת משאבי אנוש בארגון הייטק גלובלי. עד היום השתתפו אלפי אנשים בקורסים שהיתה שותפה לפיתוחם. מדי שנה היא תורמת הרצאות וסדנאות לארגונים חברתיים ועמותות במטרה לקדם את תרבות הניהול בישראל. 

302 עמ', 118 ₪.