אני לוקח / יורם רומם / כינרת

אני לוקח

יורם רומם / כינרת  

בשנת 2020 העולם התהפך. ויורם רומם התיישב לכתוב את הסיפור שלו. את מעגלי חייו.

לכל אורך הדרך — חיל האוויר, אקדמיה, הייטק, יזמות — עובר אותו חוט מקשֵר שנשזר בו מימיו המעצבים כלוחם אווירי: ליזום. להעז. לתחקר ולהפיק לקחים גם כשהכול נראה מושלם. לקחת אחריות. להשפיע ולכוון. להיות המוביל. לגרום לאנשים שיאמינו בו וילכו איתו. אחריו. כי על מנת לכבוש את העולם חייבים להיות נוכחים בו, ולהצטיין. האיכות קובעת. ואין קיצורי דרך. 

נווט קרב מוביל בטייסת 201, בשפיץ של חוד החנית, מלחמות, התמודדויות, באוויר ועל הקרקע. צל"ש הרמטכ"ל. יחידות המִחשוב של חיל האוויר. פתרונות טכנולוגיים חדשניים. תפקידי ניהול בכירים בעולם היזמות וההייטק הדינמי, הסוער והתובעני לא פחות. תמיד בחזית הטכנולוגיה. כל אתגר מוביל לאתגר חדש. הכול אפשרי. הכול נמתח עד קצה גבול היכולת. הרבה ציונות. שוב ושוב הוא ממציא את עצמו מחדש. ואז האירוע שמשנה הכול. והחֲזָרה. 

יורם רומם נולד ב־1950 בחיפה, סיים קורס טיס כנווט קרב, ונמנה עם הלוחמים בטייסת הפנטום 201. השתתף כמוביל בקרבות המכריעים של מלחמת יום הכיפורים. שירת ביחידות המִחשוב של חיל האוויר עד לפיקוד על יחידת מערכות המידע 180, בדרגת אלוף־משנה. כיהן כמנכ"ל, יו"ר, יזם ומייסד בחברות הייטק, עם פעילות ענפה בארץ ובעולם. בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון (בהצטיינות ראויה לשבח) ודוקטורט בפילוסופיה של המדע מאוניברסיטת בר־אילן. 

נשוי לאסתי, אבא לגיא ומיכל, וסבא לחמישה נכדים. 

416 עמ', 98 ₪.