ג'ק וחזיר חג המולד / ג'יי. קי. רולינג / ספרי עליית הגג + ידיעות ספרים

ג'ק וחזיר חג המולד ג'יי. קי. רולינג / ספרי עליית הגג + ידיעות ספרים 

15 שנים אחרי שראה אור הרומן האחרון של ג'יי. קי. רולינג לילדים ונוער בסדרת "הארי פוטר", רואה אור הספר החדש. ג'ק אוהב את חזיר הצעצוע שלו, מרזיר.

מרזיר תמיד היה שם בשבילו, בטוב וברע. עד לאותו ערב גורלי לפני חג המולד, שבו קורה דבר נורא – מרזיר הולך לאיבוד. אבל ערב חג המולד הוא ערב הניסים והמקרים האבודים, ערב שבו כל החפצים הדוממים יכולים לקום לחיים... לרבות צעצועים.

וכך יוצאים ג'ק וחזיר חג המולד (התחליף המעצבן של מרזיר) למסע מסעיר בארץ איבוד הקסומה. בעזרת קופסת אוכל מדברת, מצפן אמיץ ומשהו עם כנפיים שנקרא תקווה, הם יוצאים להציל את החבר הכי טוב של ג'ק מידיו של המַאֲביד הנורא, כותש הצעצועים... 

ג'יי. קיי. רולינג מגישה לנו סיפור הרפתקה מחמם לב ומותח, על אהבתו של ילד לחפץ היקר לו ביותר ועד כמה רחוק הוא מוכן ללכת כדי למצוא אותו. הספר מלווה באיורים מרהיבים של האמן הכוכב ג'ים פילד, ובלי ספק יהיה לספר קלסי אהוב על כל המשפחה. 

ג'יי. קיי. רולינג היא מחברת סידרת ספרי הארי פוטר, שנמכרו ביותר מ-500 מיליון עותקים ותורגמו ליותר מ-80 שפות, והיו בסיס לשמונה סרטים שוברי קופות. היא כותבת גם תסריטים לסרטי "חיות הפלא", והיתה שותפה לכתיבת המחזה הארי פוטר והילד המקולל, שבו נמשך סיפור חייו של הארי כמבוגר.  

הספר מלווה באיורים מרהיבים של האמן הכוכב ג'ים פילד, שהינו מעצב דמויות ובמאי סרטי אנימציה. 

326 עמודים, 88 ₪.