לשבור את ההרגל להיות עצמכם / ד"ר ג'ו דיספנזה / אורעם

לשבור את ההרגל להיות עצמכם

ד"ר ג'ו דיספנזה / אורעם 

הגנטיקה וגם חיווט המוח שלכם גורמים לכם לחיות בהוויה מסוימת ובדרך מסוימת במשך כל חייכם, אך זו אינה גזירת גורל. מדע חדש מגלה שכל אדם יכול ליצור את המציאות שבה הוא בוחר. 

ד"ר ג'ו דיספנזה, הסופר, המרצה, החוקר והכירופרקט, משלב בספרו החדש בין פיזיקה קוונטית, מדעי המוח, כימיה של המוח, ביולוגיה וגנטיקה על מנת להראות לכם מה אפשרי באמת. בספר מועבר הידע הנחוץ כדי לשנות כל היבט שנבחר לשנות בעצמנו. הספר מעניק את הכלים שלב אחר שלב, מה שיאפשר ליישם את מה שלמדתם וליצור שינויים ממשיים בכל תחום בחייכם. 

ד"ר דיספנזה מסיר בספרו את מעטה המיסטיקה מעל הבנות עתיקות ומגשר על הפער בין מדע לרוחניות.

ג'ו דיספנזה הוא ד"ר לרפואה כירופרקטית, למד ביוכימיה באוניברסיטת ראטגרס. הוא בעל תואר ראשון במדעים בדגש על מדעי המוח, ותואר דוקטור לכירופרקטיקה מאוניברסיטת לייף באטלנטה. בלימודיו המתקדמים הוא המשיך והעמיק את השכלתו בנוירולוגיה, מדעי המוח, תפקודים וכימיה של המוח, ביולוגיה של התא, היווצרות זיכרון, חקר הזיקנה ואריכות חיים. 

כאחד מהמדענים, חוקרים ומורים שכיכבו בסרט זוכה הפרסים בליפ (What the Bleep Do We Know!?), מרצה ד"ר ג'ו בשש יבשות, ומלמד אנשים על תפקודיו של המוח האנושי. כשאינו כותב או נמצא בנסיעות, ד"ר דיספנזה מקבל מטופלים במרפאה שלו לכירופרקטיקה בוושינגטון. 

384 עמ', 98 ₪.