החיים המסובכים והנפלאים שלנו / קתרין אייזיק / מודן

החיים המסובכים והנפלאים שלנו

קתרין אייזיק / מודן


החיים של אֵלי ממוקדי מטרה ומחושבים. היא משקיעה את כל כולה במעבדה שבה היא חוקרת טיפול חדשני למחלת הסיסטיק פיברוזיס, ובשאר הזמן מתַחזקת את הקשר עם בני משפחתה ועם חברים שנבחרו בקפידה. אבל כשהיא פותחת מכתב שהיא מוצאת בתחתית מגירה בבית סבתה, הוא משנה כל מה שחשבה שהיא יודעת - על המשפחה שלה ועל עצמה. אלי מבינה שהאמת עלולה לפגוע באנשים הכי יקרים לה, ולכן היא שוכרת בלש פרטי שייתן לה תשובות חד־משמעיות.

אבל ממצאיו דווקא גורמים לה לצאת למסע חיפוש לאורך חופי אגם גארדה באיטליה. אביה היחידני, ג'ו, לא יודע למה היא נוסעת, ואלי לא מסוגלת לספר לו שהיא מנסה לפענח את האמת לגבי מעשיה של אימה בקיץ לפני שילדה אותה. למזלה, נמצא איתה החבר הכי טוב שלה מימי בית הספר, אד. הגבר המצליח והמבריק, שנדמה שחייו מושלמים, בדיוק היכה את סובביו בהלם כשהכריז על פרידה מאשתו. אלי מקווה שהחופשה תעזור לו להשתחרר, כך שייפתח בפניה ויגלה לה את הסיבה להחלטתו.

 מתברר שהסודות שהולכים ונחשפים על גדות האגם לא נוגעים רק לעבר הסבוך של משפחתה של אלי, ושני החברים הוותיקים נאלצים להתמודד גם עם שאלות שנדמה שאין להן פתרון לגבי הקשר ארוך השנים שלהם.

397 עמ', 98 ש"ח.