רוח משוחררת / מייקל א. סינגר / עילמור ספרים

רוח משוחררת

מייקל א. סינגר / עילמור ספרים

הספר אוחז בשם מעט מטעה; הוא עלול להיתפס כספר "רוחניקי", כזה שבא ללמד אותנו עוד קצת מכל מה שמנסים ללמד אותנו, אבל למעשה – כמי  שיש לנו רק כמה עשרות שנים על כדור הארץ ואנחנו לא תמיד מצליחים ליהנות באמת. רובינו רודפים אחרי כסף, זוגיות, הצלחה וכבוד. מדוע? כי אנחנו משוכנעים שאלו הם הדברים שיעשו אותנו שמחים.

מייקל א. סינגר הוא אולי הדמות האניגמטית ביותר שמיליונים בעולם הלכו אחריה בעיניים עצומות; (יש מי שהגדירו אותו כאיש ההוא בצד הדרך שאותו אנחנו שואלים איך להגיע ליעד, והוא זה שיודע להסביר טוב מכולם).

לסינגר יש מרכז יוצא דופן במעבי יער – אליו נוהרים רבים מכל העולם. מעטים ממש זכו לפגוש אותו פנים מול פנים ולשמוע ממנו בצורה ישירה את דבריו, אך מיליונים פנו לקרוא את שיטתו בספר הזה, ואפילו פיגורות כמו טוני רובינס ואופרה וינפרי מציינים את "רוח משוחררת" כאחד הספרים הכי טובים שהם אי פעם קראו, ושכל האסימונים שנופלים תוך כדי קריאה, באמת באמת שינו להם את התפיסה לגבי עצמם, לגבי השמחה שלהם והיעד שהם חשבו שיש להם להגיע אליו. 

סינגר הוא בעל תואר בכלכלה. מקדש היקום שייסד ממוקם ביער פלורידה. במהלך השנים הוא תרם רבות בתחומי האמנות, החינוך, הבריאות וההגנה על הסביבה, והקים חברת טכנולוגיה שנרכשה במיליארדי דולרים.

237 עמודים, 92 ש"ח. 

קישור לרכישת הספר באתר עלימור ספרים