אוהב אותך פשוט / איציק חדד / הוצאה עצמית

אוהב אותך פשוט

איציק חדד / הוצאה עצמית 

המשפט 'אני אוהב אותך' הוא משפט שלרובינו קל להגיד אותו, כשאנחנו מגיעים לשלב ביחסים שזה מתאים. אבל עבור רבים, גם אם הרגשות שלהם מאוד תואמים את המשפט והם מאוהבים עד מעל הגג, הם אינם יכולים לומר את המילים הספציפיות האלה, כל אחד והסיבה שלו וגברים רבים יזדהו עם הכתוב כאן, גם איציק חדד "סבל" מהבעיה הזו, ובמשך 3 שנים עבר טיפול פסיכולוגי בכדי להצליח להוציא את שלישיית המילים הללו. 17 שנה לקח לו לכתוב את הספר על הבחור עם אותה בעיה.

חדד מספר על הגיבור החדש שלו, גבר עם חסימה נפשית או סוג של נכות במערכת יחסיו עם בת זוגו הטריה. הוא לא מסוגל להוציא מפיו את מילות הקסם, אני אוהב אותך. את נפשו המורכבת והמיוסרת מנסה לפרק ולהרכיב בתהליך פתלתל מול פסיכולוגית חסרת שם. האם יגיע לנחלה ויזכה להתגבר כל פחדיו מאינטימיות ולשקם את חייו עם זוגתו? 

המבנה העלילתי כורך יחד נושא רציני וכאב אמיתי, עמו יזדהו קוראים רבים, עם הומור וסיטואציות מעט סוריאליסטיות.  

זהו ספרו הרביעי של איציק חדד. קדמו לו - "תחנה אחרונה נתניה", "נערי הפח" ו"יום אחד נעוף". את ארבעת ספריו הוא הוציא בהוצאה עצמית, בזכות תמיכת הקוראים בהדסטארט ואהדת הקהל. לפי בדיקות, הוא הסופר היחיד שהצליח להוציא 4 ספרים באופן עצמאי בעזרת "הדסטארט". האם זה סימן אזהרה להוצאות הספרים?! 

נחום מתקשה בהבעת רגשות. הוא לא מסוגל לומר לחברתו אני אוהב אותך. הוא מרגיש שזה תוקע אותו ומחבל לו בקשר. הוא הולך לטיפול פסיכולוגי וככל שהוא רוצה, מתאווה, חושק, כך הכישלונות מתרבים ונערמים בזה אחר זה. שלוש מילים פשוטות. פשוט, פשוט שבא לו למות. גם בספר זה כקודמיו, הנפשות הפועלות הן דמויות המוכרות לכולנו, והסיטואציות הן סיטואציות, שרבים מאתנו נקלעים אליהן.  

חדד, עובד כמטפל באומנות במספר בתי ספר בנתניה מטעם משרד החינוך, הוא צורף במקצועו ובבעלותו בית ספר לצורפות באזור התעשייה פולג בנתניה. הספר נערך על ידי דודו בוסי.

176 עמ', 84 ש"ח.