רצח בארבע עיניים / מוטי שריר / מנדלי מוכר ספרים

רצח בארבע עיניים

מוטי שריר / מנדלי מוכר ספרים

ספר מתח. מה שמתחיל כהזמנה לחנוכת ספא מפואר בחוף פלמחים בחברת ידידים מגן ילדים עליזה, ברחוב שנקין פינת שדרות רוטשילד בתל אביב, מסתיים ברצח פרופ' ברלינר, מנתח פלסטי של ידוענים, בעל תוכנית רדיו, שבועון, מכוני פילינג, מסעדת שף ועתה גם ספא בשם 'אספמיה'.

הפקד רמזי עיסא ועוזרתו רונה פיזנטי נקראים לסגור בזריזות את תיק הרצח במה שנראית כאשמתו הוודאית של ד"ר עוזי ורדימון, חבר ילדות של הנרצח, שלא קודם אקדמית ונטר טינה במשך שנים. כל הרמזים מובילים אליו. אך לילי ורדימון, אשתו של עוזי ומדענית בעלת שם, לא מוותרת. גם כשהיא נותרת היחידה להאמין בחפותו של בעלה וחייה נתונים בסכנה – עוד גופה מתגלה בדירת גג – היא ממשיכה בחקירה פרטית מטעם עצמה, מדרימה עד דימונה כדי לחזור משם עם סוד נורא מן העבר שעלה בחיי יותר מדי אנשים והוסתר בהוראה מגבוה כך שהרוצח האמיתי ממשיך להסתובב חופשי.

זהו ספרו הרביעי של ד"ר מוטי שריר, שהינו מומחה לגלאוקומה בשעות היום ומחבר ספרי מתח בשעות הלילה.

ד"ר מוטי שריר חוקר את מחלת הגלאוקומה כבר כמעט 30 שנה והיה ממפתחי תרופה פורצת דרך למחלה זו. בשנות ה-70', כשהיה תלמיד תיכון, כתב פינת סיפור מתח קבועה במעריב לנוער, וכשהחל את לימודי הרפואה זנח את הכתיבה. לאחר למעלה משלושה עשורים, בהם כתב עשרות מאמרים מקצועיים ומחקר גדול שהוביל לפיתוח תרופה לגלאוקומה, הוא חזר לאהבתו הישנה – כתיבת מותחנים.

332 עמודים, 98 ₪.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.