מצוד בערפל / ליסה גרדנר / ידיעות ספרים


מצוד בערפל

ליסה גרדנר / ידיעות ספרים

לפני שמונה שנים היכה אחיה הגדול של שרלה מיי נאש למוות את אביהם השיכור והאלים עם אלת בייסבול במטרה להציל את חייו וחיי אחותו. כעת, בגיל 13, כשהיא עומדת להיות מאומצת על ידי קווינסי ורייני, בעברם פרופילאי באף-בי-איי וסגנית שריף, נראה ששרלה מצליחה סוף-סוף להתאושש מהטראומה ולהמשיך בחייה.

כשמגיעה השיחה שמדווחת על רצח כפול בתחנת דלק מקומית, קווינסי ורייני שמשמשים כיועצים למשטרה במקרים מסובכים, ממהרים לזירת הרצח כדי לסייע. לצערם, הראיות ההולכות ונערמות מצביעות על חשוד ספציפי: אחיה הגדול של שרלה, טלי ריי נאש, ועושה רושם שמסע ההרג שלו רק מתחיל.

תוך כדי שהמצוד אחר טלי מתהדק, קווינסי ורייני חייבים לענות על שתי שאלות מכריעות: מדוע אחרי שמונה שנים התחיל הבחור הצעיר לרצוח שוב? ומה זה אומר לגבי בת חסותם שרלה? גם לשרלה יש שתי שאלות משלה: האם אחיה הוא רוצח או גיבור? ומה יהיה המחיר שמשפחתה החדשה תיאלץ לשלם לפני שתלמד את האמת הקשה והמטלטלת? משום שכפי ששרלה יודעת היטב, הסכנה הגדולה והאמיתית היא זאת שנמצאת ממש מאחוריך. 

ליסה גרדנר כתבה שמונה-עשר ספרים שהגיעו בחלקם למקום הראשון ברשימות רבי-המכר של "הניו יורק טיימס". בין היתר כתבה את סדרות הספרים בכיכובם של צמד הפרופילאים של האף-בי-איי, קווינסי ורייני (מתוכה תורגם "חטיפה"), של הבלש ד"ד וורן (מתוכה תורגמו לעברית "למצוא אותה" ו"מחבואים"), ושל טסה ליאוני ("הכי בעולם"). היא חיה עם משפחתה בניו אינגלנד.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.