איך דחיתי את הדחיינות / ד"ר חיוך / סטימצקי

איך דחיתי את הדחיינות

ד"ר חיוך / סטימצקי

יוסי עמנואל המוכר כד"ר חיוך, לאחר שפרץ לתודעה הציבורית עם ספרו המצליח "10 שאלות לעת הצורך", שעסק בשיטה שפיתח לפריצת מעגל הכעס והתסכול והפיכתם להזדמנות, משיק ספר חדש אותו הוא מקדיש לכל האנשים שסובלים כמוהו מתסביך הכבשה השחורה במשפחה. 

הספר "איך דחיתי את הדחיינות", מביא את סיפור חייו הכואב של עמנואל וחושף את תורת "החיוך הפנימי" שהצילה אותו ואיפשרה לו לפרוץ כל מחסום, ומציעה כלים לאמן את התודעה להתגבר על חסמים רגשיים וגופניים בעזרת כוחו המרפא של החיוך יוסי עמנואל שהפך לאחר צאת ספרו הראשון משיפוצניק כושל, מיואש וחסר כל לסופר ומרצה מבוקש על  איך ניתן כאמור לפרוץ את מעגל הכעס והתסכול בעזרת שיטת "10 שאלות משנות חיים" ביחד עם מדיטצית החיוך הרפואית המוצגת בספר ביכוריו, עושה זאת שוב.  

חמש וחצי שנים חלפו מאז שיצא ספרו הקודם, במהלכן חווה עמנואל נפילות רגשיות ונפשיות שהובילו אותו להמשיך ולחקור את כוחו של החיוך וזאת בכדי לעזור לעצמו להתרומם. לאחר חקירה פנימית וחיצונית ויחד עם ניסויים רחבי היקף שערך, הצליח ד"ר חיוך להמציא את עצמו מחדש ולהגשים את חלומו - לנפץ אחת ולתמיד את תסביך הכבשה השחורה שממנה סבל כמעט כל חייו, ולהעלות את עצמו על דרך המלך להגשמה עצמית. במטרה לעזור לרבים אחרים להתמודד עם דחיינות כרונית ועל מנת לאפשר לאנשים שסובלים כמוהו מתסביך הכבשה השחורה במשפחה לפרוץ קדימה, יוצא לאור ספרו החדש זה. 

השיטה מבוססת על אימון שיטתי של  התודעה כיצד להיכשל או לחוות קשיים עם חיוך. השיטה משפרת על הדרך גם את תחושת התקיעות, הקשב והריכוז, הדכדוך והמכאובים הגופניים.  

79 ₪.