סוף העולם / סילביה בראון / אורעם

סוף העולם

 סילביה בראון / אורעם

 

מגדת העתידות האמריקאית סילביה בראון חזתה לפני מותה תחזית מצמררת של התפרצות הקורונה בספרה האפוקליפטי End of Days  . בספר מתוארת לפרטים תחזית אחת ספציפית לגבי שנת 2020: "בסביבות שנת 2020, תתפרץ מחלה חמורה בסגנון דלקת ריאות, שתתפשט ברחבי הגלובוס, תשפיע על הריאות ודרכי הנשימה, ותהיה עמידה בפני כל הטיפולים הידועים לקהילת הרפואה. המחלה תדהים רופאים, אבל לא כמו העובדה שהיא תיעלם במהירות שהיא התפרצה – רק כדי לחזור 10 שנים מאוחר יותר ואז להיעלם באופן סופי".

בימים אלה יוצא הספר לאור בעברית בהוצאת אור עם. מלחמות דת,  טרור עולמי, מגפות גדולות ורצח עם, הובילו  את האנושות אל עידן החרדה.  ומי מתאים יותר להראות את הדרך החוצה אם לא מגדת העתידות הנודעת סילביה בראון?

ב"סוף העולם" בראון מתמודדת עם הנושאים המאיימים וכבדי המשקל ביותר בבהירות, בחוכמה ובשלוות הרוח שהיו לסימן ההיכר שלה,  ומשיבה על שאלות קשות כגון: מה צפוי לנו ב-50 השנים הבאות, מה פשר הנבואות הגדולות של נוסטרדמוס וספר ההתגלות, אם העולם עומד להגיע אל קיצו,  כיצד ייראו שעותנו האחרונות ועוד.

לכל מי שתהה אי פעם לאן פנינו מועדות ומה  אם בכלל אנחנו יכולים לעשות כדי למנוע קטסטרופה במימדים תנכיים,  "סוף העולם"  הוא ספר חובה מרתק ועתיר תובנות.

256 עמודים, 98 ₪.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.