קליפים
לא רוצים לרקוד עם מירי - 1985

במאי: רוני לוקצ'ינסקי. צולם בדנמרק עם שחקנים מקומיים. מופיעה הצללית של רוני ותמונות מעטיפת תקליט השדרים. זו היתה עבודת הגמר שלו והקליפ זכה בפרס. 

משתתפים: רוני לוקצ'ינסקי וניצבים לא מזוהים. 

אני רוצה להיות ראש הממשלה - 1992
הטלוויזיה הישראלית. צולם בתוכנית ערב השבת הפופולארית של רבקה מיכאלי (אותה תקופה עדיין לא פעלו ערוצים אחרים, כך ש-90% מהמדינה צפתה בתוכנית הזו). גירסה מחודשת ללהיט הישן. באמצע הצילומים הטכנאים יצאו להפסקת אוכל ומעולם לא שבו. מה ששידרו זה את החזרה הכללית שעשינו, הכוללת כמה פאשלות. קצת מגוחך, אבל רואים את הסולן מתגלגל על הריצפה וזוקר אצבע משולשת כלפי המצלמה. 

עיבוד מוסיקלי חדש (עופר יאיר ואנוכי) שלטעמי נופל מהעיבוד המקורי של אילן וירצברג. גם שיניתי את המילים באחד הבתים. 

משתתפים: גידי זיוון, אלכס אייזנברג, שמעון פדידה, עופר יאיר, יורם מארק-רייך. 

אני רוצה להיות חזאי המדינה - 1992
הפקה של תוכנית זהו זה. פארודיה שתפסה טרמפ על המנגינה והרעיון של אני רוצה להיות ראש הממשלה. באותה תקופה היו מאבקים בין שני חזאים מפורסמים בטלוויזיה, השמצות ומלחמות. השיר מלגלג על שניהם. את השיר הקלטנו אצלנו באולפן בהרצליה. אבי קושניר קפץ והקליט אותו בטייק אחד. יצא אחלה. אנחנו כמובן נראים מגוחכים להחריד בתור להקת הליווי שלו, אבל הפעם זה לפחות היה בכוונה. 

משתתפים: אבי קושניר, עופר יאיר, אלכס אייזנברג, יורם מארק-רייך. 


חמש דקות - 1992         

במאי: אריה מורד? צולם בתל-אביב, בעיקר בדירתה של מעצבת האופנה האנגלייה קרול גרברה, תלמידתי-לשעבר. בתפקיד הבלונדינית: בילי גולדמן (מעריצה וידידה ותיקה). כולנו עם פיאות נוכריות. קרול ייצרה בובה בדמותי, כך שיש גם קטעי אנימציה של בובות. היתה אווירה בעייתית ביום הצילומים התל-אביבי, כי קרול היתה מאוהבת בי והשקיעה המון עבודה וזמן בהכנות לקליפ ותרמה את ביתה לצילומים, והנה נחתתי אצלה היישר מחיפה עם שתי בחורות: בילי גולדמן ומירי בן-ארוש (שגם הפכה לאשתי בחודש מרץ של אותה שנה). קרול היתה מבואסת המחץ. ובצדק. 

משתתפים: בילי גולדמן, אלכס אייזנברג, ירון דקל, עופר יאיר, יורם מארק-רייך.


דיסנילנד לא מחכה לי - 1992

 

במאי: אריה מורד.  צולם בווילה במושב רשפון ובאולפני סטודיו 2. צוות גדול. עבודת גמר של הבמאית עבור מכללת ויצ"ו. מאפרת, ניצבים, רקדניות. היה אחלה. קטע השיא – אני רוקד עם מטאטא. שיר קצת פאנקיסטי ומאוד סקסיסטי. אני לא זוכר מה אכלתי באותו יום, אבל בהפסקות שבין הצילומים ביליתי בשירותים עם כאב בטן נוראי. משתתפים: אלכס אייזנברג, עופר יאיר, יורם מארק-רייך והמון ניצבים.

דם דם - 1992
הטלוויזיה החינוכית
? צולם במסגרת אחת מתוכניות הנוער. רואים אותנו רוקדים ומפזזים עם כלי נגינה על רקע פלייבק. בשיר הזה יש מוטיב דאנס, אותו ניסינו גם בכמה קטעים אחרים באותו זמן, וגם קצת צחוקים על שלוש הביצים מהשיר קן לציפור של ביאליק. בקיצור – שיר עם הרבה ביצים.
משתתפים: גידי זיוון, שמעון פדידה, רוני הלפרין, יורם מארק-רייך.

חנה'לה התבלבלה - 1993
במאי
: גיא שלם. צולם בניו-יורק (ע"י רוני הלפרין), במועדון אליזבט בתל-אביב (במסיבת סבנטיז מוזרה של אמיר קמינר) ובחיפה. אפקטים מדהימים ואפלים, תלבושות ואיפור מתיאטרון חיפה, יצורים מוזרים ועיבוד מדליק לשיר מזרחי ישן. הקליפ הכי טוב שלנו.
משתתפים: רוני הלפרין, יורם מארק-רייך וניצבים שונים.
* ברשותי גם צילומי הופעות שלמות מהשנים 1985, 1992, 1993. על קלטות VHS פשוטות, על קלטות קטנות (סופר8???) ועוד.  מאוד רצוי להציל אותן ולהעביר לפורמט דיגיטלי כלשהו. כן, אני יודע.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.