דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> אירוע ההשקה: אופטי סטור- רואים חו"ל!
 

 

השקת הסניף הצפוני של אופטי סטור 


 

בקניון הסינמול נפתח בהשקה חגיגית הסניף הצפוני של רשת אופטי סטור, שמציעה משקפי יוקרה בינלאומיים ## על ההשקה הופקד משרד היחצ המשגשג של לימור כרסנטי 


 


דינה רפאל

אתר כדאי לדעת


 
צילום: אתר כדאי לדעת
 
השקה חגיגית נערכה ביום ראשון השבוע בקניון הסינמול לסניף הצפוני של 'אופטיסטור', אשר מתמחית במכירת משקפי יוקרה בינלאומיים. בנוסף לבכירי החברה, בלטה בשטח גם מנהלת השיווק החדשה של הסינמול, מיטל מנשס.
 
עשרות רבות של אנשי תקשורת מחיפה ומתל אביב מילאו את הרחבה שלפני החנות, התכבדו בפירות ודברי מתיקה מתוצרתה של חברת גלידיום, ניהלו מינגלינג, ובחנו בעניין רב את מסגרות המשקפיים שבתצוגה.

 
מימין: לימור כרסנטי, תמר סלאלחה ומירי אברהם ממשרד היחצ שהפיק את הארוע. אופק צילומים

משקפיים הפכו כבר מזמן ממכשיר עזר לראייה חלשה או כמגן מפני קרני השמש, לאביזר אופנתי שמשפר את המראה החיצוני, וכך נראו כל המי ומי, כשהם מודדים עוד ועוד סוגי משקפיים, מצלמים את עצמם ומצלמים אלה את אלה, וכמובן – מעלים את התמונות לפייסבוק ולאינסטוש.
 
ברשת אופטי סטור ניתן למצוא מבחר עצום של מסגרות ראייה ושמש, ובכללם דגמים ייחודיים שלא ניתן למצוא בכל חנות, וזאת במחירים מצוינים. לרגל הפתיחה אף ניתנות הנחות נוספות: עד 60% הנחה לדגמי פראדה, ולנטינו, מיו מיו, ולנטינו, אוקלי ורודי פרוג'קט!
 
צוות הנהלת אופטיסטור בטקס גיזרת הסרט: גלאדיס מנסור, דודי פוליטי וגיל נתן. אופק צילומים.

הרשת חרטה על דגלה מקצועיות משלב השירות ועד לרכישה, כאשר גם בסניף לב המפרץ מוצב לרשותכם חדר בדיקה ואופטומטריסט מומחים - כל בדיקות הראיה מוענקות במקום בחינם
 
לימור כרסנטי, יורם מארק-רייך ומיטל מנשס, מנהלת השיווק של הסינמול. אופק צילומים.

כל מחירי הדגמים מפורסמים באתר, ללא יוצא מן הכלל! כך שתוכלו בעצמכם להשוות מחירים מול חנויות אחרות, ולעשות את הבחירה הנכונה - שמתבטאת גם במחיר וגם בטיב ובשירות.
 
ליאור מרום ויורם מארק-רייך מדגמנים משקפיים וידידות הדוקה. צילום: אתר כדאי לדעת
 
כל העדשות מקוריות עם אחריות יצרן מלאה ובנוסף – אחריות מוחלטת להסתגלות של 30 יום, במהלכם אפשר להתחרט ולקבל את כספיכם חזרה.
 
על היחצ הופקד משרדה של לימור כרסנטי, מהמשרדים המובילים בצפון. לימור היפהפייה, שמשדרת סטייל, אהבת אדם ומקצוענות, הביאה אל המתחם את האנשים הכי נכונים כדי לקבל את פניה של החנות הדנדשה. יחד איתה היו מירי אברהם ותמר סלאלחה מצוות משרדה.
 
אופק צילומים.
רשימה חלקית ביותר של אנשי תקשורת, אח"מים וסלב שהפגינו נוכחות ובחרו לעצמם משקפיים אופנתיים: ליאורה גולדברג, ליאור מרום, רונית קיטאי, לירן חולצה אפורה, חנה ומוטי וגנר, צילה ברוך, עמי אשכנזי, איציק כרסנטי, ורדית שטרנבך, יפה גביש, יורם כרפיס, עדי רובין, רחלי בן גלים, הדס בן ארצי, סמדי גוטמן, ניקולאי קדוש, חני לביא, יוסי סרור, נאווה וקובי זלצמן, נועה לוי גונן, מיכה סלמה, כרמל שבתאי, דניאל ציוני, הדס בן-ארצי, איב אליה, ענת בן גלים, צילה ואריה גרשון, עמית ונתי לוינזון, שירלי הברמן, סיוון ברושי, מאיה לפידות, אורלית אוקוביץ', אתי רזי, עופרה פלטנר, איריס דוניצה, אימן בסתוני, סימה אביהו, אורלי דרור, יורם מארק רייך, פרומה קינד, יבגני זרובינסקי, אברהם ציבין, נוגה רוזנברג, לימור גרובר, הדר אוקנין, אתי בטיטו, לאלי נחמה, גליה חזן, נדיה היבא ועוד רבים וטובים.

אתר הרשת: https://www.optistore.net
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב