דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> השקת חנות הווינטאג' של עמותת חולי לוקמיה
 

 

השקת חנות הווינטאג' של עמותת חולי לוקמיה


 

בצהרי יום שישי, התקבצו ובאו אל שד' מוריה 126 הרבה אנשים טובים כדי לקנות ולתרום לעמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" ## ומי שפיספס את ההשקה, מוזמן להגיע, לרכוש ולתרום בכל עת אחרת ## טלפונים בתחתית הכתבה


 


דינה רפאל

אתר כדאי לדעת


 
צילומים: משה מעוז

צהרי יום שישי, ציר מוריה עמוס בכלי רכב, תלמידים חוזרים מבתי הספר, השמש באמצע הרקיע, ובכל זאת – משהו מיוחד מתרחש בשדרות מוריה 126.

ההתקהלות שם היא פועל יוצא של פתיחת הסניף החדש והשני במספר של "העמותה למען חולי לוקמיה". הסניף הראשי נמצא ברח' חיים 2, פינת רח' הרצל בשכונת הדר. בפתח החנות הוצב דוכן גריל ואוכל של השף הפרטי אסף בן חמו, שיחד עם הסו-שף ערן אוחנה, הכינו בזריזות סלטים ובשרים מעושנים, תשורה לכל מי שרכש אותו יום פריט כלשהו בחנות החדשה. עשן הבשרים והניחוחות הנפלאים נישאו למרחקים, וסייעו להביא סקרנים שנעצרו ושמעו על החנות החדשה ועל חשיבות פעילותה.
 

וגם צלילי המוזיקה של הדי.ג'יי עוז בטיש גברו על רעשי המכוניות, והנעימו את זמנם של התורמים, של העוברים והשבים ושל העוסקים במלאכה.

בחנות עצמה ערכנו היכרות עם הפריטים הרבים שמוצעים שם למכירה. אני רכשתי לי תכשיט יפה, ובתי התלהבה מציור יפה. אין ספק שעוד אחזור לשם לרכוש חפצים שונים. בחנות זו, כמו גם בזו שבהדר, יש תכשיטים, ריהוט עתיק, אביזרי אופנה, בגדים, כלי פורצלן, אביזרי אופנה, ספרים, כלי בית ועוד. שתי הנשים שמנהלות את הפרויקט הזה הן רינה דהן ומרינה לויש.
 

אם הזכרנו את שף אסף בן חמו, הרי שהיה לנו העונג להתארח אצלו לפני כחודש בארוע ט"ו באב שנערך בפנטהאוז המקסים שלו, וליהנות כבר שם מהבשרים המעושנים שהוא מומחה בעשייתם. בן חמו תרם מכיסו את כל הבשר והאוכל שהכין בארוע זה.
 

והוא לא היה היחיד. סער משיח וזוגתו נטלי בלייכר תרמו את פעילות הדי.ג'יי ואת המשקאות מ"מרכז הבירה". הצלם המצוין משה מעוז צילם בהתנדבות את הארוע ואת מי שהגיע. וכמובן – על יחסי הציבור לארוע הופקד משרדה של לימור כרסנטי, שיחד עם יד ימינה מירי אברהם, היא מלווה בקביעות ובהתנדבות את עמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה".
 

ומי שפיספס את ארוע ההשקה, מוזמן להגיע בזמנו החופשי אל אחת משתי החנויות, לרכוש ולתרום.

רינה דהן: 052-8540091   /   מרינה לויש: 052-6988798
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב