דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> לידר את רפאלי - בונים עם חדשנות וטאץ' של ארט
 

 

לידר את רפאלי - כשאמנות פוגשת את השדרות הכי יפות בארץ... 


 

קבוצת 'לידר את רפאלי' השיקה פרויקט חדש בקריות - הגפן 28 בקריית ביאליק ## בנוכחות האמן הבינלאומי צביקה חורש ## ארט ביאליק


 


דינה רפאל

אתר כדאי לדעת


 
לימור כרסנטי עם אורן רפאלי וצביקה חורש. צילום: משה מעוז

בצהרי יום שישי, התקבצו חברים ומובילי דעת קהל להשיק פרויקט מגורים נוסף במניין הפרויקטים הנבנים בחיפה והצפון על ידי קבוצת היזמים 'לידר את רפאלי'. הפרויקט הושק ברחוב הגפן 28, קריית ביאליק. סגנון בנייה אופנתי המשלב אמנות, ואינו נופל מהסטנדרט של ערי העולם הגדול. פרויקט המגורים משלב אמנות ואיכות בנייה החוברים ליצירת איכות חיים גבוהה הטובלת באמנות, כחלק מהנוף האורבני. והמחיר... שווה לכל נפש. האירוע, בניצוחו של משרד היח"צ לימור כרסנטי, כלל קיטרינג בשרים עשיר והרבה אלכוהול. 
 
בנות משרד היחצ של לימור כרסנטי עם יורם מארק-רייך. צילום: אתר כדאי לדעת
 
אורן חי-רפאלי, מנכ"ל החברה: "אנו מאמינים כי לקוחות מרוצים זאת ההצלחה שלנו ופועלים למלא אחר כל צורך, חלום או יעד של לקוחותינו. על ספקינו נמנים מיטב בעלי המקצוע והחברות בתחום, ומכולם אנו דורשים מקצועיות, אנושיות ודיוק בפרטים. איכות נמצאת בלב העשייה שלנו. אנו פועלים לשיפור מתמיד בכל נושא אשר לחברה יש נגיעה בו. מנהלי החברה מחויבים לאיכות ללא פשרות, ופועלים תוך דגש על איכות החומר, יחסי האנוש והביצוע."
 
צילום: משה מעוז
קבוצת לידר את רפאלי מובילה את פיתוח הקונספט העיצובי והתכנוני של הפרויקטים שלה עם המעצב והאמן הבינאומי צביקה חורש. אז אם חלמתם על סביבת מגורים שבה אמנות וטעם טוב נפגשים במסדרונות ובפרוזורי הבית, בואו לבנות את הקן המשפחתי שלכם בארט ביאליק. בית שנעים לחזור אליו בכל פעם עם חיוך של חלום שהתגשם.
 
גם מוטי וגנר הגיע לפרגן. צילום: משה מעוז

קונספט הבנייה בערים הגדולות בעולם משלב אמנות ממיטב האמנים בעולם, בפנים ומחוץ לבית. קבוצת לידר את רפאלי מעניקה לרוכשים דירה בפרויקט ארט-ביאליק כבודת אמנות מקורית בחתימת האמן הישאלי הבינלאומי צביקה חורש. יצירת אמנות חתומה וממוספרת מתוך סדרה סגורה. 
 
צילום: משה מעוז
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב