דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> הקמפיין של רשת I-OPTIC עושה מהפכה בתחום פרסום האופטיקה!
 

 

ראיתם נכון... הקמפיין של רשת I-OPTIC עושה מהפכה בתחום פרסום האופטיקה! 


 

מה כבר אפשר לחדש בתחום המשקפיים? ## הביטו בקולקציות המשקפיים החדות של רשת האופטיקה I-OPTIC, ותתרשמו בעצמכם... ## ואגב, אנו מהמרים שגם נשיא המדינה רובי ריבלין יאהב את התוצאה...


 

דינה רפאל

אתר כדאי לדעת


 
צילומים: עופר חג'יוב
 
הציצו בתמונות המרהיבות המלוות כתבה זו, ותגיעו למסקנה אחת. בעצם, לשתיים...

האחת - רשת האופטיקה המובילה I-OPTIC פונה למכנה משותף רחב של אנשים שנותנים כבוד לסטייל ולקו השיקי, שתורם כל כך לעיצוב פניהם. 

השנייה - מזמן לא נתקלתם במשקפי שמש כה יפים, כה מעוצבים ומלאי סטייל.

רשתI-OPTIC  ידועה בקולקציות המשקפיים היפהפיים והייחודיים שלה. הרשת החדשנית מציגה שוב ושוב מסגרות משקפי שמש בסטדנרט פורץ גבולות, המתכתב עם הטרנדים החזקים בעולם יחד עם שמירה על קו ייחודי ושיקי.
 

וגם כעת, כשעונת הסתיו נוקשת על דלתנו. I-OPTIC לקחה את הנועזות והחדשנות צעד אחד קדימה ויצאה מהמסגרת (של המשקפיים ובכלל).

אז מה הפעם? שימו לב: בהתאם ל-"אמנת הגיוון בפרסום" שנהגתה על-ידי נשיא המדינה רובי ריבלין בשנה שעברה, החליטה הרשת לצלם קמפיין בולט ובועט המתרגם את הסלוגן של המותג SEE THE DIFFERENCE בצורה ישירה, מדויקת, בועטת וחסרת רגשות אשם.
 

הקמפיין עושה שימוש באנשים אנונימיים מכל קשת החברה הישראלית: דתיים, חרדים, ערבים, נשים, גברים ועוד ובשגרת היום יום שלהם. כל אחת מהדמויות בקמפיין צולמה בנוף ובלוקיישן הטבעי שלהן המייחד אותה ואת אופייה ויחד יוצרות הדמויות כולן תחושת הזדהות וסולידריות שהן חגיגת כור ההיתוך הישראלי.
 

הקמפיין הוא ישראלי בהווייתו, אך מצליח להשתלב בצורה מושלמת עם דגמי משקפי השמש בעלי הנופך הבינלאומי ולהראות כיצד אופנה, סטייל וכמובן מותג איכותי, משתלבים היטב עם כל בני האדם באשר הם, ללא הבדלי גזע, מין ולאום.
 

והנה רשימת הסניפים:

סניף קניון איילון - קניון איילון. סניף רמת גן-שד' אבא הלל 2 (מגדל משה אביב), רמת גן. סניף ירמיהו - רח' ירמיהו 33 ת"א. סניף תל אביב - גינדי TLV. סניף רמת אביב - קניון רמת אביב - אופטיק דורון, קומה 1. IOPTIC CONCEPT  קומה 2. סניף הרצליה - שד' אבא אבן 10 (מגדלי אקרשטיין). סניף פתח תקווה - הקניון הגדול פתח תקווה. סניף ראשל"צ - קניון ראשונים. סניף ראשל"צ - קניון הזהב.

 
אינסטגרם: IOPTIC 

טלפון:  1-700-555-112

פייסבוק: I-optic

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב