דף הבית >> אוכל >> חדשות קולינריות >> פתיחה חגיגית למסעדת מקאו
 

 

פתיחה חגיגית למסעדת מקאו


 

ברחוב הכי יפה בחיפה, במושבה הגרמנית, נפתחה מסעדת 'מקאו' האסיאתית של צביקה לוי ואיש העסקים איסמעאיל חלפו ## ראש העיר יונה יהב גזר את הסרט, וכל המי ומי ונציגי התקשורת הגיעו לטעום ולחגוג


 

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת


 
ראש העיר יונה יהב בטקס גזירת הסרט. צילומים: ראובן כהן
 
מאות אנשים הגיעו בערבו של יום שני, 30 ביולי אל מסעדת 'מקאו' שפתחה את שעריה ברחוב הכי יפה של חיפה, בשד' בן גוריון 59, במושבה הגרמנית שבחיפה.

המסעדה, בבעלותם של צביקה לוי ואיסמעאיל חלפו, מביאה בשורה אסיאתית קולינארית חדשה לחיפה. השניים לא חסכו והשקיעו מעל חצי מיליון ₪ בשיפוץ המסעדה, שדרוג החזית, הקמת חדר אירוח VIP מהמפוארים שנראו באזור.

 

הרבה אנרגיות חיוביות ואווירה שמחה ליוו את האירוע, כשעל החלק האמנותי אחראים אנשי רדיו חיפה ששידרו משם בלייב מהמקום. צוות המלצרים ועובדי המקום יצאו שוב ושוב אל קהל המוזמנים הגדול, כשהם מוציאים ממיטב המנות. וכאן המקום לשבח את שף המסעדה, ישראל משה, שמלווה מסעדות אסיאתיות בישראל מזה 33 שנה. גם ראש העיר, יונה יהב, כיבד את הארוע בנוכחותו. הוא הסתובב בין האורחים הרבים, וחתך את הסרט יחד עם הבעלים.
 

נכחו: יונה יהב ראש העיר חיפה וסגנו שי אבוחצירה, גיא כלב מנהל השיווק של אתו"ס, צ'רלי ורפי סלום, עורך דין וויסאם אסמר, רפי אוסמו, גיא עזורי ובת זוגתו, הח"כ לשעבר מיכה גולדמן, השחקן אורי גוטליב, אדוארד מטר, אייל גולדפרב, ואנשי התקשורת: גיא אמודאי ודניאל ציוני מרדיו חיפה, בועז כהן, חגית הורנשטיין, רונית קיטאי, יורם מארק-רייך, ענת שקד ובעלה גיא וינברג, אודיה שווץ, ניר אהרוני, דינה רפאל, נטע פלג, מיכל ירון, שרה איקו, טטיאנה קלימוביץ, רומן לוינגרד ואבנר קורין. על יחסי הציבור הופקד משרד גיק, של גיל מזרחי ושותפיו.
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס