דף הבית >> מוזיקה >> הופעות חיות: רוק/פופ >> רוקולנוע: 50 שנות פינק פלויד בסינמטק חיפה
 

 

Pink Floyd 
בסינמטק חיפה!!! 


 

שישי, 13.1.17, שעה 22:00
(120 דקות)

עורכים ומנחים: אורי ברייטמן, יורם מארק-רייך


 

האיוונט בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/592171627656769/

פינק פלויד אולי מתה, אבל היא ממשיכה לחיות. נכון שהקלידן ריק רייט כבר הלך לעולמו, נכון שהבסיסט-זמר רוג'ר ווטרס כבר התפטר באמצע שנות ה-80. וגם נכון שהאלבום האחרון בהחלט ("הנהר האינסופי") ראה אור לפני שנתיים, ובה בעת הודיעו המתופף ניק מייסון והגיטריסט-זמר דיוויד גילמור כי הלהקה מסיימת בזאת את פעילותה. לא יהיו עוד אלבומים, ולא עוד הופעות.
 
ובכל זאת, פינק פלויד, הלהקה האגדית שנוסדה ב-1965 והתפרקה ב-1995, ממשיכה להיות אחד ההרכבים המצליחים והמשפיעים ביותר בהיסטוריה של הרוק, עם מכירות של רבע מיליארד אלבומים ופרסים בכל קטגוריה אפשרית.
 
ברוקולנוע נעבור על כל הלהיטים הגדולים והאהובים ביותר של פינק פלויד לאורך השנים. צפו לכל השירים שגדלתם עליהם, וכמובן קטעים נבחרים מתוך 'החומה' ו'אנימלז', כמו גם יצירות מוקדמות ומאוחרות יותר. בנוסף, תוכלו לראות כמה קטעים שנחשפו רק לאחרונה, ושלא הוקרנו מעולם בישראל. 
 
אורי ברייטמן הוא אחד המומחים הגדולים בארץ לסגנון הפרוג-רוק (רוק מתקדם), פירסם ספר בנושא הרוק הפרוגרסיבי, והוא הבעלים והעורך של אתר הרוק המתקדם www.mitkadem.co.il .

 

בין השירים שיוקרנו אצלנו:
Time, Money, Wish You Were Here, Comfortably Numb, High Hopes, and more…
 
צפו להפתעות!!
 
לקהל יוגרלו פרסים מתנת: חנות תקליטים  B-Side (רח' מסדה 12), פאב נולה סוקס (מרכז זיו), פאב הבראון (שד' מוריה), רובן (מרכז הכרמל), מסעדת אל-חיר (מרכז הכרמל),  באניז (מרכז הכרמל), קפה לואיז (מוריה 58),  מסעדת ההמבורגרים בלק (גרנד קניון, לב המפרץ),  מסעדת קניבר (כיכר ספר) והסינמטק.

מומלץ להזמין כרטיסים מראש בקופת הסינמטק/אתוס: 04-8338888
או בדוא"ל קופות אתוס:  kupot@ethos.co.il
 
הצטרפו גם אתם לרשימת התפוצה של מחתרת הרוקולנוע, ותקבלו עדכונים שוטפים – שילחו מייל אל:  Ymr.killer@gmail.com

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב