דף הבית >> צרכנות >> חדש על המדף / מבצעים >> סדרת נוזלי הכלים סנו ספארק: פרס החדשנות
 

 

סדרת נוזלי הכלים סנו ספארק: פרס החדשנות


 

סדרת נוזלי הכלים 'סנו ספארק' היא הזוכה בפרס החדשנות של מוצר השנה 2016 בקטגוריית נוזלים לניקוי כלים.


 


אתר כדאי לדעת


 
סדרת נוזלי הכלים סנו ספארק הזוכה במוצר השנה 2016. צילום: מוטי פישביין
 
אלפי צרכנים שהתנסו בסדרת נוזלי הכלים סנו ספארק בחרו בה למוצר השנה, בזכות הנוסחה המכילה חומרים פעילים עוצמתיים, בריכוז של 24% לפחות, המעניקים לכלים ניקיון וברק, באיכות שאין גבוהה ממנו בישראל. נוזל הכלים מסדרת סנו ספארק מנקה ביעילות, מסיר שומנים קשים בקלות, יוצר קצף עשיר ומותיר את הכלים נקיים ומבריקים. הסדרה מגיעה בארבעה ניחוחות שונים: קלאסי, לימון רענן, לבנדר עדין ופריחת השקד בבקבוק לחיץ של 700 מ"ל, בבקבוק של 1 ליטר עם משאבה נוחה לשימוש ובבקבוק חסכוני של 1.5 ליטר.
 
מנכ"ל סנו, יובל לנדסברג: "חברת סנו גאה להיות חברה מובילה בתחום החדשנות המוצרית. אנו מודים לצרכנים הרבים שאהבו את סדרת נוזלי הכלים סנו ספארק והעניקו לנו את הזכיה בפרס."
 
חברת סנו היא החברה המובילה בישראל בתחומי מוצרי הנקיון, הטיפוח ותחזוקת הבית. סנו מייצרת ומשווקת מוצרים במגוון תחומים, תוך שמירה על הבטיחות, הסביבה וניהול האיכות ומקפידה כל הזמן לחדש ולהפתיע. כל מוצר חדש או הרחבת סדרת מוצרים קיימת נבחנים על פי פרמטרים הכוללים את טובתו, זמנו ותקציבו של הצרכן הישראלי בהתאם לסגנון החיים, הצרכים והטעמים הייחודיים של הצרכן הישראלי.
 
קונספט מוצר השנה הושק לפני 29 שנים בצרפת. כיום, מחולקים פרסי מוצר השנה ב-31 מדינות בעולם. בישראל מוענקים הפרסים זו השנה ה-11 ברציפות. גם השנה, התבקש מדגם של יותר מ-2,000 צרכנים לחוות דעתו על מגוון רחב של מוצרים ושירותים חדשים. הצרכנים דירגו את המוצרים ואת השירותים על פי מידת האטרקטיביות שלהם, מידת החדשנות שלהם, ורמת שביעות הרצון שלהם מהשימוש בהם. המוצר או השירות שקיבלו את הציון המשוקלל הגבוה ביותר בכל קטגוריה, הוכתרו כמוצר השנה בתחומם. בישראל, ערך מכון המחקר הבינלאומי, קנטאר מדיה, את מחקר מוצר השנה על מדגם של יותר מ-2,000 נשאלים והם שבחרו בסדרת סנו ספארק כמוצר השנה בקטגוריה.

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב