דף הבית >> צרכנות >> חדש על המדף / מבצעים >> ברא צמחים: משיקים את טריפאלה
 

 

ברא צמחים: משיקים את טריפאלה 


 

טריפאלה מבית 'ברא צמחים' היא פורמולה איורוודית קלאסית, מהנפוצות בעולם מזה כ-5,000 שנה, המיוצרת על פי הנוסחה ההודית הקלאסית ובטכנולוגיה ייחודית המבטיחה שמירה על מקסימום רכיבים פעילים בצמח ואת האפקט המשולש - איזון העיכול, ספיגת ויטמינים וניקוי רעלים 


 
צילום: יח"צ, באדיבות ברא צמחים
 
'טריפאלה' היא פורמולה איורוודית קלאסית, אחת מהעתיקות והשכיחות ברפואה ההודית המסורתית, אשר זכתה לתמיכה מחקרית וביקושים גבוהים במיוחד בעולם המערבי. טריפאלה היא פורמולה צמחית אפקטיבית, הפועלת על פי עיקרון מפתח ברפואה ההודית של השבת מערכות לתפקוד תקין על ידי "הפעולה המשולשת": איזון מערכת העיכול, ספיגת ויטמינם ומינרלים והפרשת חומרים רעילים מהגוף, אפקט משולש זה מושג באמצעות שלושה צמחי מרפא יעילים ביותר ברפואה ההודית:

1. 
אמלאקי: מכיל חומצות אמינו, קומפלקס ויטמינים ומינרלים וריכוז גבוה ביותר של ויטמין C

2. 
האריטקי: פרי הידוע לפי הרפואה האירוודית ביכולתו לסייע בסילוק מחלות, בהסדרת תנועתיות המעיים ותהליכי הפינוי והריקון הטבעיים. בנוסף, יכול לסייע לאיזון מצבי לחץ דם גבוה, לסייע לטיפול בעצירות על פי המסורת העתיקה ואף לטיהור הגוף מרעלים.

3. 
ביבהיטקי: לפי הרפואה ההודית פרי זה הידוע בתכנותיו התורמות לחיזוק מערכת העיכול, בריאות הרקמה הרירית לאורך מערכת העיכול ופועל כגורם מאזן במצבים של חולשת מערכת העיכול. הפרי מכיל חומצות שומן לינולאית הקשורות להעלאת רמות הכולסטרול הטוב ולהורדת רמות הכולסטרול הרע.


כיצד פועלת הפורמולה הייחודית 'טריפאלה'?

'טריפאלה' של "ברא צמחים" מיוצרת בדיוק מרבי על פי הנוסחה ההודית הקלאסית, עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ובשיטת מיצוי אופטימאלית הנעשית בטכנולוגיה ייחודית - "מיצוי סטטי דינמי". באופן זה, הכנת הפורמולה מבטיחה שמירה על מקסימום הרכיבים הפעילים בצמח.
שילוב שלושת פירות הצמחים הללו, על פי הרפואה האירוודית ידועים כתורמים לחיזוק מערכות הגוף, עוזרים לגוף עם מגוון בעיות הקשורות לתפקוד התקין של בעיות במערכת העיכול, ביניהן עצירות, קשיי עיכול עם גזים, מעי רגיז, בעיות ספיגה, אנמיה וחסרים תזונתיים, תמיכה בכבד וניקוי רעלים.
בנוסף, 'טריפאלה' תורמת בהעלאת הויטליות לשמירה על משקל הגוף האופטימאלי ומסייעת במחלות מטבוליות כמו השמנת יתר, סוכרת, עודף שומנים בדם, יתר לחץ דם ועוד.


מחיר: 120 ₪ עבור 60 טבליות // 90 ₪ עבור תמצית נוזלית 100 מ"ל.
ניתן לרכישה ברשתות הטבע ובתי מרקחת ברחבי הארץ.


כדאי לדעת:

חברת "ברא צמחים" מובילה למעלה מעשור את 'עולם המחר' של רפואת צמחי המרפא, באמצעות מכלול שלם הכולל: מחקר, פיתוח, ייצור שיווק ומרכז ידע לאנשי מקצוע. החברה מציעה מוצרים באיכות גבוהה, המצטיינים ביצירתיות טיפולית ונשענים על שילוב בין חומרי הגלם האיכותיים ביותר, ידע קליני רחב וטכנולוגיות ייצור מתקדמות המבטיחות מיצוי שלם של כל צמח ושמירה על מקסימום הרכיבים הפעילים בו.

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב