דף הבית >> אוכל >> מסעדות, בתי קפה, פאבים >> אלכרמה
 
 

אלכרמה 


מתחם היקב, כפר תבור


 

טלפון:  054-79880814, 04-6474035


 
 
ג'ריס חינאווי. צילומים: כדאי לדעת
 
ג'ריס חינאווי, 30, החל לעבוד במסעדות כבר מגיל 15, ולמרות שבמקביל למד, וכיום הוא מחזיק בתעודת הוראה ובתואר הנדסאי רכב, הוא לא זנח את חלומו להקים מסעדה משלו, בה יוכל להגיש את מיטב המטעמים הלבנונים עליהם גדל בבית אימו רוזט, ילידת לבנון. והנה, בפברואר השנה, הוא פתח את מסעדת אלכרמה במתחם היקב בכפר תבור. שם המסעדה נבחר בהשראת אווירת הכפר, הכרמים שמסביב, וכמובן מתחם היקב בו שוכנת המסעדה.
 
צילומי מנות: טל-פז תקשורת

תפריט המסעדה מבוסס כאמור על המטבח הלבנוני האותנטי לצד מאכלים נוספים מהמטבח הערבי. על התבשילים האותנטיים אמונה רוזט חינאווי, אימו של ג'ריס.
 
את הארוחה פותחים עם מגוון עצום של סלטים טריים המוכנים מידי יום. פלט הסלטים כוללת כ-15 סוגי סלטים, בעלות של 35 ₪ לסועד בהזמנת מנה עיקרית.
 
בין המנות הלבנוניות:

מג'דרה לבנונית - 39 ₪, שושבראק - 60 ₪, שייח אל מחשי (קישוא ממולא)- 60 ₪, עלי גפן - 45 ₪, סינייה - 70 ₪. לצד מנות אלו ניתן להתענג כמיטב המסורת הלבנונית על כוסית ערק מהמבחר שמציע התפריט.


 
צילומי מנות: טל-פז תקשורת

עוד בבשרים:

קבב חלבי עם צנובר - 75 ₪ , שיפודי כבש - 95 ₪, פילה עגל - 110 ₪, שיפודי פרגית - 60 ₪, לברק - 85 ₪. לצד המנות העיקריות ניתן לבחור תוספת כגון: מג'דרה, צ'יפס, אורז, פריקי.
 
המסעדה מציעה מבחר קינוחים, כשגולת הכותרת היא הליאלי ביירות שמכינה רוזט.
 
 
שעות פתיחה:

א-ש: החל מ-11:00 בבוקר ועד אחרון האורחים.

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס