דף הבית >> לייף סטייל >> רכילות וחברה >> אירוע השקת מתחם נטו נדל"ן – גרנד קניון
 

 

אירוע השקת מתחם נטו נדל"ן, גרנד קניון 


 

 

חברת 'נטו נדלן' בראשות ורד מור השיקה את סניף הדגל השלישי במספר בקומה הראשונה בגראנד קניון ## את ההצגה גנב ישראל קטורזה...


 
קטורזה עם מנהלי 'נטו נדלן'. צילום: כדאי לדעת

אירוע השקה נוצץ במיוחד למתחם 'נטו נדלן' בגראנד קניון בחיפה. באירוע השתתפו שלל מכובדים, פוליטיקאים, עו"ד, נשות חברה ואנשי תקשורת וישראל קטורזה אחד.

חברת 'נטו נדלן' בראשות ורד מור השיקה את סניף הדגל השלישי במספר בקומה הראשונה בגראנד קניון. להשקה הגיעו עשרות מוזמנים שנהנו מקייטרינג מבית מיקי שמו. בין המוזמנים הגיעו לברך: ישראל סביון, קובי בלה, דנה נחמני, חברת מועצת קריית ביאליק, אודליה ואלון חרזי, סמדר גוטמן, אימאן בסטוני, אריאלה פייביש, אביטל מגן, מיקי רייזברג צ'יזיק, פזית בן עמי, אורית ושמוליק אברהם שהוא בכיר בהנהלת בנק לאומי, מרים רוזן, מיקי יפרח, סיגל פילו, ורז אדלשטיין, שהוא מבעלי בוטיק היוקרה "אירית פרמיום" בגרנד קניון, אשר העניק חסות לאירוע.


 
צילום: דודי כהן סטודיו פפארצי

גם לתקשורת היתה נציגות מכובדת: רונית קיטאי, שרה איקו, אלירן טל, יורם מארק-רייך, דינה רפאל, ניר אהרוני, זליג אהרונוביץ, איציק אהרונוביץ, עדנה כרפיס, נטע פלג, נדב שהרבני, חגית הורנשטיין וגיל מזרחי. אבל מי שגנבו את ההצגה היו ישראל קטורזה שהגיע עם רעייתו סורלה שהיא אחותה של ורד מור ושבעת ילדיהם, אשר הצטלם עם כל דורש וירה בדיחות לכל עבר, והאמן העל חושי ניר חיימוביץ אשר הדהים את הנשים במקום בטריקים שונים של אחיזת עיניים.
 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב