דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> מעצבי האופנה להגברת המודעות לסוכרת
 

 

מעצבי האופנה להגברת המודעות לסוכרת 


 

מעצבי אופנה מובילים נרתמו ביוזמת נובונורדסיק להעלאת המודעות למחלת הסוכרת: יובל כספין, שני צימרמן, נעמה חסין, רזיאלה גרשון ודנה אשכנזי ## ולא פחות חשובה - דמות האנימציה 'גברת סוכרת' 


 
צילום: אביב חופי
 
בישראל כחצי מיליון סוכרתיים. המאבק במחלת הסוכרת מצריך התגייסות של כל הגורמים. חמישה מעצבי אופנה בכירים שצולמו עם גברת סוכרת נתנו טיפים משלהם לשמירה על אורח חיים בריא.
          
יובל כספין שומר על תזונה מאוזנת, צמחונית וכשרה, עם נטייה גדולה לטבעונות. נמנע ממטוגנים אם אפשר ואוכל אוכל אפוי. מתאמן במועדון כושר ורוכב על אופניים. "סבתא שלי הייתה בשלנית אדירה וסבא שלי היה סוכרתי. בבית היו לנו שני מקררים, האחד מלא כל טוב לאורחים, ומקרר שני לסבא שמעון. במקרר זה היו מאכלים מדודים, מדויקים וטעימים, סבתא שמרה על הדיאטה שלו, ועם זאת האוכל היה טעים מאוד."

דנה אשכנזי מקפידה על תזונה וספורט. שני צימרמן לא מוותרת על פעילות גופנית, מתאמנת כ-5 פעמים בשבוע וששומרת על תזונה נכונה למרות ימי עבודה עמוסים וגדושים. נעמה חסין אוכלת בריא ועוסקת בפעילות ספורטיבית לפחות 3  פעמים בשבוע. רזיאלה גרשון מקפידה על תזונה מאוזנת עם תפריט דלפחמימות והימנעות ממתוקים מיותרים.
 

 
 הפעילות ביוזמת חברת נובו נורדיסק והאגודה הישראלית לסוכרת.

 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב