דף הבית >> אמנות >> תערוכות חדשות >> תל מגידו: תערוכת צילום של תלמידי ויצו
 

תל מגידו: תערוכת צילום של תלמידי ויצו


 

 "בטבע שלנו" היא תערוכת צילומים של המסלול ללימודי "צילום כמקצוע"

של המרכז האקדמי לעיצוב ויצו חיפה המוצגת בגן לאומי תל-מגידו

תערוכה: מרץ – מאי 2014 


 
צילום: לובה פ.
 
הצילומים המוצגים בתערוכה בגן לאומי תל – מגידו הינם מקבץ מייצג מפרי יצירתם של הסטודנטים בקורס המתקדם לצילום גיאוגרפי, בהנחייתו של צלם הטבע רונן וטורי, ונוצרו במספר רב של אתרים, החל בשמורות חוף כרמל ועד אגמון החולה.

המרכז המקצועי בקורס, דני אבקסיס: "זו השנה השלישית בה מתקיים שיתוף פעולה פורה בין הסטודנטים שלנו ורשות הטבע והגנים, והעבודות מוצגות להנאת קהל המבקרים בגנים הלאומיים ומרכזי המבקרים של הרשות.  

"במהלך הקורס נלמדים ומתורגלים לא רק רזי השפה והשליטה בטכנולוגיה הצילומית, אלא גם, ובעיקר, הסבלנות וההקשבה הנדרשים בכדי ללמוד את אורחות הטבע, לחוש אותו, להתחבר אליו, לכבד אותו, להעריך את יופיו הנדיר. רק באמצעות כל אלה ניתן ללכוד את הרגעים שיכולים לגלות לנו כל פעם מחדש עד כמה באמת מופלא הוא.
צילום: רומן

"לעיתים קרובות, אנו מקבלים את שפע החיים ויופיו של הטבע הסובב אותנו כדבר מובן מאליו, ונוטים לחוש את עצמתו רבת הפנים רק לנוכח מופעי מזג אויר דרמטיים או לחילופין אל מול בעלי חיים אקזוטיים בגני חיות. אולם, התבוננות מעמיקה וסקרנית בסביבתנו הקרובה ובבעלי החיים המאכלסים אותה תגלה לנו כי יופיו, מורכבותו ועושרו של הטבע מגולמים במלואם גם במוכר ובמובן מאליו."


גן לאומי תל-מגידו - טלפון: 04-6590316      
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב