בורגר סאלון: נפתח סניף שני בחיפה                                                                           

זה היה מתבקש, ועכשיו זה קורה! ## בורגר סאלון פתחה את הסניף החיפאי השני שלה, ומחכה לכם בסמי עופר ## תושבי דרום חיפה וטירת כרמל, אוהדי ספורט ועובדי מתחם ההייטק - תנו ביס גדול!


                                                                           

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת


                                                                           

                                                                      

מחכים לכם בבורגר סאלון סמי עופר. צילום: מעין סניצקי
 

                                                                         

את ההמבורגר המיוחד של בורגר סאלון הכירו החיפאים לפני כחמש שנים, כאשר נפתח הסניף הראשון של הרשת בהיכל הספורט רוממה ומאז הפך מוקד עליה לרגל. ביום שלישי השבוע נפתח הסניף השני של הרשת בחיפה (ה-11 בישראל!), במתחם אצטדיון סמי עופר.

מנכ"ל הרשת, רמי דנה: "אני שמח מאוד על צמיחתה של הרשת שלנו, ועל פתיחתו של סניף מס' 11 באצטדיון סמי עופר שבחיפה, הסניף ייתן מענה לתושבי דרום חיפה וטירת הכרמל, לאוהדים ולמבקרים באצטדיון, וכן לכל עובדי מתחם ההייטק שרוצים להתפנק בצהריים או לאחר סיום העבודה. רשת בורגר סאלון גאה בזכיינים שלה שכולם גדלו וצמחו אצלנו ובשנתיים הקרובות, הרשת מתכננת לפתוח 7 סניפים נוספים ברחבי הארץ".

 כאשר פתחו בבורגר סאלון את הסניף הראשון בחיפה הם לא שיערו שההצלחה תהיה כל כך גדולה, בורגר סאלון ברוממה נחשב לאחד מהסניפים הגדולים והטובים ברשת, הסניף מרווח ומתאים לבילוי לכל הגילאים ובצמוד אליו נמצאים מקומות חניה רבים. המיקום נבחר בעיקר בגלל הנגישות המרכזית שלו מכל נקודה בחיפה ולכן משרת מאות מתושבי הסביבה מידי יום בזכות מערך משלוחים מוקפד. כאמור, השבוע נוסף לסניף המצליח אח בדמות סניף באצטדיון סמי עופר שחוץ מלארח את עשרות אלפי האוהדים במשחקיי הכדורגל של מכבי והפועל חיפה ייתן גם מענה לקהל רחב ומגוון ויאפשר חווית בילוי אחרת המשלבת דיינר אמריקאי ואווירת ספורט. 

 

                       


רשת בורגר סאלון ידועה בהמבורגרים המעולים והטריים שלה, שנעשים מ-100% בשר טרי, באיכות גבוהה ובמחירים נגישים. רשת בורגר סאלון הוקמה בשנת 2013 על ידי הבעלים של מסעדת הבשרים המפורסמת ברמת ישי, 'לימוזין' וכיום מונה 11 סניפים ברחבי הארץ וכאמור, עוד מספר סניפים עתידים להיפתח בחודשים הקרובים.

הייחודיות של בורגר סאלון היא הטריות של הבשר. בעלי מסעדת לימוזין, רמי גינת ואמיר טלמור, מגדלים את הבקר בחווה בעמק יזרעאל ולכן כל הבשר שמסופק לבורגר סאלון מידי יום הוא בשר טרי. נתחי הבשר מגיעים לסניפים ארוזים ברשת ללא מגע ניילון וכל נתח עובר פיקוח ואישור לפני הטחינה.

 לאחר ההזמנה בקופה, אתם יכולים לעקוב אחרי הכנת ההמבורגר במטבח הפתוח, הבשר נטחן בקצביה לנגד עיניכם, על ידי גרילמן מיומן ומקצועי. הלחמניות בבורגר סאלון הן חלק מהייחודיות של הרשת והן נאפות במקום. בנוסף ללחמנייה הרגילה ניתן לקבל את הקציצה המפורסמת גם בלחמניית דגנים, לחמנייה מקמח מלא ולחמנייה ללא גלוטן.

 

                                                   

                                                                           


את הרעיון למטבח פתוח לחלוטין, דבר שאינו שגרתי בעולם ההמבורגרים בישראל יזמו אמיר טלמור ורמי גינת בעלי הרשת ומסעדת "לימוזין".

"טריות היא דבר ראשון אצלנו. לא מספיק רק להגיד אלא גם להדגים ללקוחות כיצד הדבר נעשה וזה מה שבעצם הוביל אותנו" אומר טלמור. ההמבורגרים בבורגר סאלון נעשים מבשר טרי של בקר, בגדלים של 160 ו-220 גר' ו-320 ו-440 גר' להמבורגרים כפולים. בנוסף, מוצעות מנות צ'יפס, צ'יפס בטטה, טבעות בצל, סלטים, סלופי ג'ו, סלופי עוף, בירות, קינוחים ועוד. בתפריט תמצאו גם התייחסות לקהל הטבעוני צמחוני בדמות המבורגר טבעוני צמחוני העשוי מפולי סויה וירקות."

כמו כן, ניתן לרכוש במקום המבורגרים, לחמניות ורטבים להכנה ביתית או להזמין משלוח עד אליכם. עם פתיחתו של הסניף בסמי עופר, בורגר סאלון מרחיבה את מערך המשלוחים שלה ומגיעה לכל רחבי העיר וסביבתה.

 מנכ"ל רשת בורגר סאלון, רמי דנה: "אנו מברכים את סניף סמי עופר על הצטרפותו למשפחת בורגר סאלון וגאים בכך שאנו המסעדה  הראשונה שנפתחה במתחם האצטדיון. אני מזמין את כל תושבי הסביבה וכמובן האוהדים לבקר בסניף החדש.