מתחם האירוח The Bloom

קבלו את: מתחם האירוח The Bloom  

קבוצת "אדם וחווה" השיקו השבוע את The Bloom ## מתחם אירוח ייחודי המשתרע על פני 5,000 מ"ר ומשלב 3 אולמות אירועים עם מלון וספא לאירוח מתמשך של 24 שעות ## משרד היח"צ של לימור כרסנטי כינס להשקה את כל המי ומי של חיפה, לארוחת טעימות נהדרת 

אתר כדאי לדעת 

צילומים: אתר כדאי לדעת

בערב שני השבוע, עשו את דרכם אל רחוב חלוצי התעשייה 67 עשרות רבות של סלבס, אנשי תקשורת ומובילים חברתיים, ובקיצור – כל המי וימי של חיפה והסביבה, לטובת ארוחת טעימות נהדרת, והשקת אולם האירוח החדש The Bloom. 

בשורת האירוח החדשנית בהשראת מלונות בוטיק ניו יורקים, יצאה מתוך קבוצת אנשי עסקים מבעלי קבוצת "אדם וחווה". מדובר בקומפלקס המשתרע על פני 5000 מ"ר וכולל 3 חללי אירוח מעוצבים בסגנון קלאב אורבני וחדשני המציעים 24 שעות של חוויה מפנקת. עלות ההשקעה מוערכת בכ-30 מיליון שח. לכל מתחם צמודה סוויטת חתן-כלה, ועוד 19 חדרי אירוח למלווים במקום.  

המתחם יציע: אירועים פרטיים ועסקיים בשילוב אירוח במלון בוטיק ובו מתחם SPA (כ-700 מ"ר) עם חדרי טיפול, בריכה, לובי פרטי, זאת לצד מסעדת שף, חללי בר ובית כנסת שעומדים לרשות בעלי האירוע ומשפחותיהם. 

•   החלל המרכזי THE LIGHT – מותאם לעד 630 אורחים. 

•   החלל השני בגודלו THE LEAF – עד 480 אורחים.

•  החלל הקטן ביותר שמאובזר במטבח שף פתוח לעיני האורחים  THE GREEN CLUB – עד 250 אורחים.  

על הקמת המתחם וניהולו אמונה קבוצת הבעלים של מתחם האירועים החיפאי ״אדם וחווה״ - אנשי העסקים המובילים בעולם האירוח והלילה - שלומי טברו ואושרי אטיאס, אליהם חברו מיטב המוחות היצירתיים.  

השף יהב ג'ינו יוצא רשת ישרוטל, המוכר כשף הבית של "אדם וחווה" יספק מספר תפריטים בקונספט מסעדת שף שיציעו קולינריה מהודקת, אופנתית ומעודכנת. 

האדריכל של המתחם הוא נדב בן חמו המזוהה עם עיצוב וניהול פרויקטים כדוגמת "קאי ריזורט" ו"אדם וחווה". לדבריו: "חשוב לנו לצאת מהקופסה ולהעניק חווית אירוח שונה ולא קונבנציונלית.

"מתחם האירועים ייתן מענה קולקטיבי וחווית אירוח ב360°. האולמות תוכננו בוייב ניו יורקי שנותנים תחושה של קלאב במלון שיקי ואופנתי, כאשר חשוב שגם באירועים של 600 אורחים, התחושה תהיה אינטימית. השולחנות יכללו תאורה נקודתית, הצבעים, הריהוט ופרטי הפרטים עליהם חשבנו יבואו לידי ביטוי בחווית האירוח מרגע הכניסה למתחם ועד שימוש ובילוי במתקנים היוקרתיים והמפנקים שהוא יודע להציע, חווית אירוח של 24 שעות". 

על האסטרטגיה השיווקית והמיתוג של The Bloom אמונה טלי יחזקאלי מ - TEA brand makers כאשר התפיסה המובילה היתה לחבר בין חווית המותג, הניראות כלפי חוץ, בערוצי הדיגיטל והתקשורת לבין חווית האירוח, העיצוב והאוירה של האורחים המבקרים במתחם.  

על מערך ההסברה ויחסי הציבור אמון משרדה של לימור כרסנטי.  

אינסטגרם:

 https://instagram.com/

bloomhaifa

טלפון: 04-8408080

כשרות: הרבנות המקומית חיפה 


THE BLOOM HAIFA. חלוצי התעשיה 67, חיפה.