בירה קלוצמן: מארזי בירות מבוססי זני לימונים ובניחוח הדרים

בירה קלוצמן: מארזי בירות מבוססי זני לימונים ובניחוח הדרים 

אחרי שנים של עבודה בתחום, החליטו גל אלון ושותפיו, לקחת את תחום בירות הבוטיק והקראפט בישראל לשלב הבא ## הכנת בירות הדרים עשירות וארומטיות על בסיס זני ההדרים שגדלים אצלם בפרדסים

יורם מארק-ריך 

אתר כדאי לדעת

מבצעי חודש צילום אחיעד דנציגר נובמבר באתר בירות קלוצמן

צילום: אחיעד דנציגר. נובמבר באתר בירות קלוצמן

מותג בירות הבוטיק קלוצמן הוקם ב 2019 על ידי גל ובן אלון, אחים יזמים ובנים ממשיכים למשפחת חקלאים אשר מחזיקה באדמות חקלאיות בעמק חפר מאז 1906. בשמש, בגשם, בקרה, עם מלריה בביצות, כל אלו לא הפריעו למשפחה לגדל מאז ועד היום הדרים בדגש על זני לימונים פורצי דרך, ואשר הפכו לימים למגדלי ההדרים מהמובילים בעולם.

גל אלון: "אחרי הרבה שנים של עבודה בתחום, החלטנו להרים את הכפפה ולקחת את תחום בירות הבוטיק והקראפט בישראל לשלב הבא שלו, עם הכנת בירות הדרים עשירות וארומטיות על בסיס זני ההדרים הכי מיוחדים שגדלים אצלנו בפרדסים. כשאתם קונים מאתנו בירה טובה וטעימה, כשכל אחד מסוגי בירת ההדרים שלנו ייחודי ועשיר בפני עצמו, אתם לא קונים מחברה או ממותג, אתם קונים ממשפחה, ואתם גם הופכים לחלק במשפחה שלנו."

הבירות של קלוצמן מיוחדות בנוף הבירות הישראלי – בירות עם טוויסט לימוני מרענן וטעים, בירות הדרים קריספיות וכיפיות ומושלמות לתנאי השתייה בישראל.

צילום: גל קולוג

בחנות מותג קלוצמן מוצעים מארזים של בירה טובה ומקורית, בכמה גדלים לבחירה ועם מבחר טעמים שניתן לבחור ולערבב במארזים. לצד מארזי בירות בוטיק ישראליות ממשק קלוצמן, ניתן גם לבחור לכל אחד בדיוק כמה בקבוקים להזמין מכל אחד מארבעת סוגי הבירה שמוצעים באתר.

אלון: "כל סוג בירה קלוצמן מיוצר מזן מסוים, נדיר וייחודי של פרי הדר, בעיקר לימוני בוטיק ארומטיים ומהממים, בחלק מהסוגים אנו גם רוקחים חלק מעלי הלימון כדי להוסיף מרירות מעודנת ומדויקת וארומות חזקות יותר של פרדס בכל בקבוק בירה טובה ומרעננת.

בימים אלא מציגה החברה מספר מארזים ייחודים אותם ניתן להזמין ישירות מאתר החברה:

1. מארז 8 קלוצמנים עם הדרים נדירים לגרוד מהפרדס -  119 ₪.

המארז כולל: קלמנסי + אינטרדונאטו + ברגאמוט + קאפיר ליים.

אינטרדונאטו 5.2% IPA נעימה - הפרי מתאפיין בארומות של חמיצות גבוהה ומרירות נמוכה. הפרי התגלה לראשונה בניצה אשר בסיציליה איטליה. הבירה מתאימה כמעט לכל סוגי הארוחות כאשר מומלצת להגשה קרה במיוחד. 

ברגאמוט 6.2% סזון בלגית - הפרי מתאפיין בארומות עשירות של לימון תפוזי מתקתק ובקליפתו יש מרירות עדינה וייחודית. הפרי התגלה לראשונה בקאלבריה איטליה. הבירה מתאימה במיוחד לארוחות בשר ודגים ומנות בבישול ארוך כגון פוייקה וכדומה. מומלץ לשתות אותה קרה אם הארוחה חריפה או לשתות את הבירה בטמפרטורת החדר בימים קרים במיוחד.

קאפיר ליים Bitter 5.2% - בירה עם נוכחות תאילנדית חזקה, מכילה את עלה הקפיר ליים המפורסם אותו ניתן להשיג רק בתאילנד. ארומה חזקה של אסיה, חמצמצה עם טעמי דבש מורגש ולמון גראס. הבירה מתאימה במיוחד לארוחה אסייאתית ומומלץ לשתות אותה קרה אם הארוחה חריפה או לשתות את הבירה בטמפרטורת החדר בימים קרים במיוחד.

קלמנסי 4.5% Pale Ale - בירה פיליפינית מלאזית המכילה את הדר הקלמנסי שהתגלה לראשונה באסיה בפיליפנים ויש האומרים במלאזיה עוד קודם לכן. בירה בצבע בננה מתקתקה עם גיזוז נעים וארומה של פרדס. 

2. מארז "הכירו את הקלוצמנים" + לימון סודי אסייתי - 169 ₪.

3. מארז 24 בקבוקים של אושר + הדר נדיר מהפרדס - 306.36 ש"ח (במקום 333 ש"ח).

אתר החברה: www.klotsmanbeer.com

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.