יקב היוצר: סדרת דאנזה החדשה לחג הפסח

יקב היוצר: סדרת דאנזה החדשה לחג הפסח

סדרת דאנזה החדשה כוללת שני בלנדים אדומים ובלנד אחד לבן ## לכל יין ניתן שם של מקצב ריקוד שתואם את הטמפרמנט שלו: וולס, בולרו וסווינג ## מחיר מבצע מומלץ לחג: 59.90 ₪. 

יורם מארק-רייך  

אתר כדאי לדעת


יקב היוצר לפסח. צילום: יחצ

לקראת חג הפסח המתקרב משיק "יקב היוצר" את סדרת דאנזה החדשה, מאת אמן היין פיליפ ליכטנשטיין, יינן היקב. 

הבקבוקים צבעוניים מאוד וממשיכים בקו המחבר בין עולמות היין לעולם האמנות. הסדרה החדשה מציגה חגיגה של צבע ומוזיקה, בהשראת עולם הריקוד. 

ברוח המותג, מסבירים ביקב, בחרנו את שם הסדרה שהינו לקוח מעולם האמנות ומשמעותו היא ריקוד באיטלקית וכך גם שמות שלושת היינות שלכל אחד מהם ניתן שם של מקצב ריקוד שתואם את הטמפרמנט של היין, וולס, בולרו וסווינג. הסדרה כוללת שני בלנדים אדומים ובלנד אחד לבן.   

היינות האדומים התיישנו במשך 12 חודשים. הבולרו הינו יין עמוק ועוצמתי המשלב את הזנים מרלו, פטי ורדו וקברנה סוביניון. הסווינג הוא יין מלא ומלטף עם שילוב של שיראז, ברברה ומורבד. הוולס מכיל בלנד הלבן קליל וקטיפתי, משלב את הזנים שרדונה, גיוורצטרמינר וויונייה. 

שלושת היינות הינם בכשרות בד"צ העדה החרדית ובד"צ בית יוסף. 

היינות ישווקו ברשתות השיווק המובילות.

מחיר מומלץ לצרכן 69.90 ₪, מחיר מבצע מומלץ לחג: 59.90 ₪.  

סדרת דאנזה. צילום: איל קרן

כדאי לדעת / יקב היוצר

יינות יקב היוצר מופצים ונמכרים ברחבי העולם. טעמו הנגיש של היין ומגוון הזנים קולעים לטווח רחב של קהלים ואוהבי יין מכל העולם משבחים אותו. זהו יקב ותיק מהגדולים בישראל שנוצר משיתוף פעולה בין משפחת שור, משפחת הייננים הוותיקה בארץ, המייצרת יין החל משנת 1847, לבין פיליפ ליכטנשטיין, יינן צרפתי בעל שם עולמי שעלה לישראל עם החלום לייצר כאן יין איכותי. 

* ניתן לרכוש בחנות און ליין של  היקב ממגוון היינות והמארזים לקראת ערב חג, או כמתנה למארחים. המארזים והיינות ישווקו בחנויות היין הנבחרות והן בבוטיק היין האינטרנטי של היקב.  

+++

אתר:  https://www.store.hayotzerwine.co.il/