יקב היוצר: יינות ומארזים לחג הפסח

יקב היוצר: יינות ומארזים לחג הפסח

לקראת חג הפסח המתקרב משיקים ביקב היוצר 2 יינות חדשים שזכו במדליית הזהב בתחרות היין הבינלאומית ## ויש גם מארזי חג אטרקטיביים ומעוצבים במיוחד

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת


מארז חג של יקב היוצר 215 שח להשיג בחנויות יין ובחנות האון ליין של היקב. צילום: אייל קרן

"יקב היוצר" הינו יקב ותיק מהגדולים בישראל שנוצר משיתוף פעולה בין משפחת שור, משפחת הייננים הוותיקה בארץ, המייצרת יין החל משנת 1847, לבין פיליפ ליכטנשטיין, יינן צרפתי בעל שם עולמי שעלה לישראל עם החלום לייצר כאן יין איכותי.

מלח פילפל מארז ייחודי לחג של יקב היוצר 250 שח להשיג בחנויות יין ובאתר האונליין של יקב היוצר. צילום: אייל קרן 

"יינות היוצר" מופצים ונמכרים ברחבי העולם ומהווים עדות וחותם איכות לתעשיית היין הישראלית. טעמו הנגיש של היין ומגוון הזנים קולעים לטווח רחב של קהלים ואוהבי יין מכל העולם משבחים אותו. 

אראל ברקאי, מנכ"ל יקב היוצר: "בימים אלא אנו נערכים לחגיגה גדולה של יין. לקראת ליל הסדר ותקופת חול המועד ישנה עלייה של למעלה מ 90% אחוזים ברכישת יינות אדומים המתאימים יותר לאווירת שולחן החג, ולאוכל המוגש. לאורך השנה האחרונה ענף היין בישראל התחזק והתווספו אליו כרמים ויקבים צעירים וחדשים, מה שהעצים את הצלחתו של היין הישראלי בעולם. אנו שמחים להיות ממובילי שוק היין בישראל, ולהציג מגוון כה רחב של יינות חדשים וייחודים בישראל, ובעולם".

מארז חדש יקב היוצר האלגרו עם כוסות יין 119 ₪.  צילום: אייל קרן לצרכן

"השנה הגאווה הישראלית גדולה במיוחד לאור העובדה כי היקב זכה ב-2 מדליות זהב בתחרות היין הבינלאומית המובילה "טרה-וינו". יקב היוצר הישראלי זכה ב 2 מדליות זהב בתחרות: מדליית זהב על יין אוטר קברנה סובניון  2017 שעכשיו מושק בבקבוק דאבל מגנום (3 ליטר) בכמות מוגבלת ביותר ומדליית זהב על אוטר וויט 2019 ואנו שמחים ומאושרים על הזכיה".

יקב היוצר משיק שני יינות חדשים לקראת החג:

אוטר וויט

יין מסדרת הפרימיום של היקב, אוטר יין הינו בלנד ויונייה ורוסאן, התיישן 21 חודשים בחבית עץ אלון, 13.4% כוהל. האוטר וויט זכה במדליית זהב בתחרות טרה-וינו שהתקיימה בדצמבר האחרון. יין רענן בעל גוף עוצמתי.

מחיר: 180 ₪.     

חג הפסח 2022 יקב היוצר מגוון חידושים מארזים והשקות צילום יחצ


אוטר קברנה סוביניון דאבל מגנום

היין האהוב והמוערך שזכה בתחרות טרה וינו האחרונה במדליית זהב בעל גוף עוצמתי, יין עגול, עם ניחוח פירות יער ווניל. 

מחיר: 599 ₪.


מבצעים ומארזים שיוצעו ברשתות המובילות:

- סדרת בראשית הכוללת את היינות, קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, פטי ורדו, קברנה סוביניון מתוק עדין, שרדונה, סוביניון בלאן ורוזה, מוצעים במחיר מומלץ חג: זוג ב 62 ₪.

- מוסקטו הכולל, לבן ורוזה, מוצע במחיר מומלץ חג: 32.90 ₪.

- סדרת וירטואוזו הכוללת את היינות, קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, רונדו, שרדונה וגיוורצטרמינר, מוצע במחיר מומלץ לחג: 41.90 ₪.

- ברשת יש חסד, יוצעו מארזים ייחודים שיכללו: מארז שלישיית בקבוקים מסדרת בראשית עם פותחן במחיר 99 ₪, וזוג בקבוקים מסדרת וירטואוזו עם פותחן במחיר 89 ₪. 

בנוסף, יציע היקב מגוון מארזי יין יוקרתיים הן לארגונים והן לקהל הרחב.

המארזים ישווקו בחנויות היין הנבחרות, ובבוטיק היין האינטרנטי של היקב: https://www.store.hayotzerwine.co.il/