גולדסטאר: בירה בלאק רוסט חוזרת!!

גולדסטאר: בירה בלאק רוסט חוזרת!!

בעקבות הביקוש ועצומה מצד הצרכנים, כן, כן, בירה גולדסטאר בלאק רוסט חוזרת למדפים במהדורה מוגבלת

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומי: הדמיה

להלן תקציר הפרקים הקודמים: בשנת 2010 הושקה מהדורה מיוחדת של בירה גולדסטאר בלאק רוסט. מדובר בבירה המורכבת משעורה הולנדית משובחת שעברה קלייה ממושכת, המעניקה לבירה ארומות של קפה חזק וקרמל, וטעם של שוקולד מריר.מאז ובאופן עקבי, קיבל המותג אלפי פניות מצד הצרכנים להחזרת גולדסטאר בלאק רוסט. והנה, הפתעה, הפתעה!! הבירה חוזרת!!!  

אביב בן זיקרי, מנהל שיווק גולדסטאר: "מאז שהבירה ירדה מהמדפים לפני כעשור קיבלנו באופן עקבי בקשות וממש בתחילת 2020 אף עצומה של צרכנים שביקשו להחזיר את המהדורה המיוחדת. לאחר מחשבה והשקעה גדולה של צוות הבירה ובראשם הברומאסטרית של המותג מרינה זלצר, אנו גאים להחזיר את הבירה האהובה כמהדורה זמנית ובכמות מצומצמת." 

"למי שמכיר וגם למי שטרם זכה, מחכה מוצר שיעניק חווית גולדסטאר ייחודית. אנו בגולדסטאר מאמינים בחדשנות הן ברמה המוצרית והן ברמת המותג עצמו כמובן תוך כדי שמירה על על חווית הגולדסטאר הקלאסית האהובה. שנת 2022 הולכת להיות שנה של הפתעות בגולדסטאר. אנחנו מעריכים ומודים לכל הלקוחות על נאמנותם למותג ומבטיחים להמשיך לחדש ולהפתיע גם בהמשך." 

גולדסטאר בלאק רוסט הינה בירה לאגר כהה מאוד עם גיזוז בינוני וראש קצף קרמי, המכילה 4.7% אלכוהול עם מרירות וארומה שוקולדית, קרמלית ופריכה. הבירה המיוצרת בתהליך של שלושה שבועות, עשירה בנוסטלגיה וטעמי לתת קלוי בכמות גדולה יותר משל גולדסטאר רגילה. 

הבירה תושק במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת, ותוצע בחנויות האלכוהול הנבחרות, באתר בלנד וברשתות השיווק  הנבחרות.

מחיר שישיית בירה גולדסטאר בלאק רוסט: 36 ₪.

ניתן להשיג  בחנויות האלכוהול וברשתות השיווק הנבחרות  ברחבי הארץ.


כדאי לדעת / בירה גולדסטאר

"גולדסטאר" היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 15%.  גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול, ומיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.  

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.