גולדסטאר משיקה את WILD BATCH

גולדסטאר משיקה את WILD BATCH

מותג הבירה האהוב והנמכר ביותר בישראל משיק בירה חדשה ## מהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת ## ואין לדעת מהו אחוז האלכוהול המדויק. למה? תקראו...

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: הדמיה  

טמפו, יצרנית גולדסטאר – הבירה הנמכרת ביותר בישראל, משיקה את גולדסטאר WILD BATCH, בירה שמיוצרת במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת. הבירה החדשה היא פורצת דרך ומיוצרת בתהליך מורכב ופרוע במיוחד, הכולל הכפלה של רכיבי המפתח ובישול במיכל אופקי, עם מינימום התערבות חיצונית, אשר מוביל לטעמים עשירים ועמוקים מהרגיל. בשל הבישול הפרוע של הבירה לא ניתן לדעת מראש את אחוזי האלכוהול המדויקים וישנו טווח אלכוהול ולא אחוז מדויק. נהמר על 6.1%-6.6% אלכוהול. 

אז ככה זה עם הבירה החדשה. היא שונה מבקבוק לבקבוק, ואתם בטח סקרנים לטעום אותה. ואז לטעום שוב, מבקבוק נוסף, בניסיון למצוא את ההבדלים...הבירה החדשה מספקת חווית גולדסטאר עמוקה ועוצמתית, ומבטיחה הנאה מושלמת לחובבי הבירה וחובבי גולדסטאר בפרט.

שימו לב, בירה גולדסטאר WILD BATCH תושק במהדורה מוגבלת ובכמות קטנה, תחילה בחנויות האלכוהול הנבחרות, באתר בלנד וברשתות השיווק  הנבחרות, הכמויות קטנות ולכן צפוי שהמהדורה תישאר לזמן מוגבל מאד. 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 

כדאי לדעת / בירה גולדסטאר

"גולדסטאר" היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 25%.  גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול גולדסטאר מיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.  

מחיר שישייה: 36 ₪.

ניתן להשיג בחנויות האלכוהול וברשתות השיווק הנבחרות  ברחבי הארץ.