גולדסטאר: עיצוב חדש ועדכני

גולדסטאר: עיצוב חדש ועדכני


לאחר כ-10 שנים ללא כל שינוי - גולדסטאר, מותג הבירה המוביל בישראל, משתדרג ומשיק לוק חדש ועדכני לשנת 2021 ## קבלו את המראה החדש!


יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת 

העיצוב החדש. צילום: יחצ 

גולדסטאר, מותג הבירה הוותיק והאהוב בישראל, שהפך לפני שנים רבות לחלק בלתי נפרד מתרבות שתיית האלכוהול בישראל, משיק עיצוב מחודש ומעודכן לשנת 2021, לאחר כ-10 שנים בהן לא חל כל שינוי בנראות המותג. השינוי חל על הבקבוקים, הפחיות, האריזות, וגם על הלוגו האייקוני והמוכר של המותג. 

הלוק החדש מציג את הכוכב האייקוני שהיה בעבר קטן יותר כסמל המרכזי והבולט, הכוכב הפך לגדול יותר עם נראות שלא ניתן לפספס.

בעבר שם המותג היה במרכז העיצוב עם לוגו בולט לעין, כאשר בנראות החדשה של המוצרים הכוכב הוא הבולט ושם המותג מקיף אותו.

העיצוב הישן. צילום: צחי פישביין

צבע הזהב גם הוא עובר שינוי והופך ליוקרתי יותר ואילו הצבע האדום שהיה כל כך מזוהה עם המותג הופך לעמוק יותר. 

הפחיות הבקבוקים בעלי הנראות החדשה של המותג יימכרו בבודדים, במארזי שישיות של 330 מ"ל ובמארזי בסקט (שישיות של 1/2 ליטר בכל בקבוק). 

אורי אלדר, מנהל שיווק גולדסטאר: "אנו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית של בקבוקי ופחיות גולדסטאר לשנת 2021. המטרה הייתה לעדכן את נראות המותג בצורה שרלוונטית למגוון קהלים, מצעירים ועד למבוגרים ואנו מאמינים שהעיצוב החדש יצליח לעשות זאת." 

מחירי המותג אינם משתנים בעקבות העיצוב החדש. לכבוד המאורע משיק המותג באתר BLEND את "הסטאר הבא של ישראל" -  מארז מיוחד וחגיגי הכולל בקבוקים עם העיצוב החדש, לצד כאלה הנושאים את העיצובים הישנים שליוו את המותג לאורך השנים. 

מחיר המארז - 80 ₪. 

באתר BLEND - https://blend.co.il/ 

כדאי לדעת / בירה גולדסטאר

גולדסטאר היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 25%.  גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול גולדסטאר מיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.