למברוסקו לבן בבקבוק אדום

למברוסקו לבן בבקבוק אדום

מהדורה מיוחדת לפורים, המותג Giacobazzi משיק מהדורה מיוחדת של למברוסקו מבעבע לבן חצי יבש, בבקבוק מגנום (1.5 ליטר) בצבע אדום  

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת


צילום: איל קרן

המותג Giacobazzi משיק מהדורה מיוחדת של למברוסקו מבעבע לבן חצי יבש, בבקבוק מגנום (1.5 ליטר) בצבע אדום.

Giacobazzi הינה סדרת יינות מבעבעים בסגנון למברוסקו בעלי 9% אלכוהול. 

היינות מיוצרים באיטליה בשיטת שארמט (Charmat) מענבי למברוסקו ומונטה-ריקו. היקב ממוקם במודנה שבחבל אמיליה באיטליה, אזור הנחשב ללב הלמברוסקו האיטלקי המקורי. משפחת Giacobazzi הקדישה דורות שלמים לטיפול בכרמים והפקת יינות ובחלוף הזמן, הפך השם Giacobazzi לשם נרדף ללמברוסקו.

ג'אקובזי מבעבע לבן חצי יבש, יין בעל ניחוחות עשירים של פרחים ופירות, במתיקות מעודנת. יין קליל המתאים לשתייה כאפרטיף ויכול גם ללוות ארוחות שלמות שמשולבים בהם דגים, גבינות קשות ורכות.

אלכוהול: 9.5%. 
יש לאחסן במקום קריר ולהגיש בטמפרטורה של 8-11 מעלות. היינות מסדרה זו מתאימים למגוון רחב של אפשרויות צריכה: אפריטיף וארוחות קלות, פיקניקים ומסיבות. 

מחיר: 60 ₪. 

ניתן לרכוש בחנויות וברשתות השיווק ולהזמין באתרי האונליין של רשות השיווק המובילות וחנויות היין הנבחרות.­­­­­­

כדאי לדעת / יקב Giacobazzi 

היקב המשלב מסורת וחדשנות מאז 1958, נמצא בלב חבל אמיליה רומניה שבצפון איטליה. היקב מתמחה מעל 50 שנה בייצור יינות תוססים - למברוסקו מזנים שונים, וכן מוסקטו ופרוסקו המגיעים מאזורים אחרים באיטליה. היקב מייצא את תוצרתו לכל רחבי העולם מאז שנות ה-70. בעלי היקב מאמינים שיין הוא הביטוי האולטימטיבי של האזור שבו הוא גדל ושל האנשים שגרים בו, ולכן מתייחסים בכבוד רב למסורת, יחד עם הקפדה על איכות וחדשנות. עבור יקב Giacobazzi יין הוא אמנות.