זהו אור הירח מעל יקבי כרמל

זהו אור הירח מעל יקבי כרמל

יקבי כרמל השיקו את סדרת היינות CARMEL MOONLIGHT ## קהל היעד: זוגות האוהבים, להנאה אלכוהולית משותפת

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

סדרת מונלייט של יקבי כרמל. צילום: איל קרן

בתקופה בה גם אני וגם חברי הטוב א' היינו גרושים ויצאו ללא מעט דייטים במטרה למצוא את ה-אחת, תמיד השתוממתי מכך שדווקא א', שלדעתי (הלא משוחדת...) נפל ממני בכל מיני קריטריונים, הצליח יותר ממני בקרב בנות המין היפה. לקח זמן עד שהבנתי את הטריק שלו - הוא נהג להזמין אותן לערב רומנטי בשפת הים של חיפה, ודאג להצטייד מראש בבקבוק יין טוב ושתי כוסות. זה מאוד הרשים אותן, ואשאיר לדימיונכם את ההמשך...

בקיצור, אין כמו יין טוב כדי ליהנות מדייט זוגי אינטימי, בפיקניק בחוף הים, או אפילו בבית על הספה. כדי להעצים את אותם רגעים, משיקים יקבי כרמל, היקב הגדול והמוביל בישראל, את סדרת היינות CARMEL MOONLIGHT – סדרת יינות חדשה, שנוצרה במיוחד לרגעים של הנאה זוגית משותפת.

הסדרה פותחה לאחר מחקרים מעמיקים, במטרה להתחקות אחר העדפת בני דור המילניאלס – הדור הבא של צרכני היין, המהווים כ5% אחוז מהאוכלוסייה אך אחראים על  כ- 10% מצריכת היין בישראל. מדובר על צרכני יין כבדים הצורכים יין ברמה שבועית בעיקר לצריכה ביתית.רן אסא, מנהל אגף השיווק של יקבי כרמל: "המילניאלס הם צרכנים משמעותיים ומעודכנים והם אלו שיקבעו איך תיראה כלכלת העולם בשנים הבאות. 

תרבות שתיית היין של דור המילניאלס הישראלי הולכת ומתפתחת בדומה למתרחש בעולם: זהו קהל סקרן שאוהב להתנסות, לארח ולהתארח וצורך יין לא רק באירועים מיוחדים אלא גם ובעיקר במפגשים זוגיים, המהווים כשליש ממקרי צריכת היין. סדרתסדרת מונלייט של יקבי כרמל.. צילום איל קרן פותחה לאחר מחקרים מקיפים, במטרה להתאים את הסדרה לקהל המטרה הן מבחינת פרופיל היינות ועד הקונספט השיווקי, כמענה להזדמנויות צריכה זוגיות ולרגעים של הנאה זוגית משותפת".יינות הסדרה הופקו מענבים שנקטפו לאור ירח, כשהם בשיא בשלותם ועסיסיותם. הם עשירים בצבעים עמוקים, בניחוחות עוצמתיים ובטעמים רכים וקטיפתיים.

סדרת MOONLIGHT תכלול בשלב הראשון 3 יינות:

Moonlight Red Flame – יין אדום יבש, המתאפיין בטעמים של פירות אדומים, עם נגיעות של וניל, שוקולד ותבלון קל. ניחן בצבעים עמוקים, בניחוחות עוצמתיים ובטעמים רכים וקטיפתיים.   

Moonlight White Dream – יין לבן חצי מתוק, המבוסס על זני גוורצטרמינר, סוביניון ופרנץ' קולומבר. היין מתאפיין בטעמים ובניחוחות של פירות אקזוטיים ועסיסיים, בטעמו הוא מפלרטט בין מתיקות לחמיצות, והוא בעל ארומה מפתה.      

Moonlight Sparkling blush – יין ורוד מבעבע, מענבי מוסקטו, שעבר תסיסה טבעית להפקת בעבוע נוכח אך עדין. מדובר ביין קליל, בשום ורענן, בטעמי פרי אדום ובניחוחות פירות קיץ, שממלא את האף בארומה משכרת ואת הפה בטעמים מענגים. 

מחיר מומלץ לצרכן של כל יין מהסדרה: 35 ש"ח.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות ברחבי הארץ. 

כדאי לדעת / יקבי כרמל

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, כ- 140 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב.