יקבי כרמל: המבעבעים לכבוד 2022


יקבי כרמל: המבעבעים לכבוד 2022

זו היתה שנה לא קלה, המגיפה עדיין כאן, העולם עדיין מטורלל, אבל היינות המבעבעים של יקבי כרמל ישפרו לכם את מצב הרוח ## שנה טובה לכולם!

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת


יינות מבעבעים של יקבי כרמל. צילום איל קרן

שנת 2021 מתקרבת לסיומה והשנה מגיע לנו לחגוג ולחלוק רגעי שמחה עם חברים במסיבות סוף השנה, אחרי שבשנה שעברה, חגגנו בבית. לשדרוג החגיגה, מציעים יקבי כרמל מבחר יינות מבעבעים ומוגזים, קלילים וכייפים, התואמים לטעמו של הצרכן הישראלי, במחירים נוחים לכל כיס.

מגוון היינות שמציעים יקבי כרמל, מאפשרים לכולנו לחגוג את רגעי השמחה שלנו, בין אם במסיבה ביתית עם חברים או בערב רומנטי זוגי, עם יין טוב שהופך כל ערב לשמח יותר, מיוחד וחגיגי. 

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "בכל שנה אנו עדים לעליה בשוק המבעבעים בחודש דצמבר, שהופך להיות הסגמנט השני בגודלו בקטגורית היינות ואנו צופים שהמגמה הזו תעלה ותגבר. כמו בכל שנה, גם הפעם חשוב לנו לתת מענה לכלל הצרכנים בכלל ולדור המילניום בפרט, המחפשים יינות מבעבעים, טעימים וארומטיים עם תו איכות של יקב בעל ניסיון ובמחירים נגישים". 

פרייבט קולקשן מוסקטו 2021

יין לבן רענן ומבעבע קלות, מענבי מוסקט אלכסנדרוני שנבצרו בהבשלה מלאה היין עבר תסיסה במכל לחץ לקבלת יין ארומטי. ליין גוף בינוני ומתיקות מאוזנת עם ארומה של פירות טרופיים וחבושים אפויים.

פרייבט קולקשן מוסקטו משתלב מצוין לצד קינוחים ומנות אחרונות, או בפני עצמו.

רמת אלכוהול: 5.5%. 

טמפרטורת הגשה מומלצת: 7 מעלות. יש לקרר היטב לפני ההגשה

מחיר: 40 ₪. 

באזז מוסקטו 2021

יין קליל, מבעבע קלות ובעל מתיקות עדינה ומאוזנת המופק מענבי מוסקט שנבצרו מכרמים נבחרים ברחבי הארץ. 

באזז מוסקטו מתאים כאפריטיף ולליווי ארוחות קלות, פיקניקים ומסיבות.

רמת אלכוהול: 6%. 

טמפרטורת הגשה מומלצת: 4 מעלות.

מחיר: 30 ₪. 

כדאי לדעת / יקבי כרמל

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, כ140  שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב.

היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, במגוון איכויות ורמות מחיר, הזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.