לכבוד 2023 - סדרת BUZZ של יקבי כרמל

לכבוד 2023 - סדרת BUZZ של יקבי כרמל 

חוגגים את השנה האזרחית החדשה, עם סדרת BUZZ של יקבי כרמל

 יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

סדרת BUZZ. צילום: איל קרן

לקראת סוף השנה והמסיבות הצפויות, מציעים יקבי כרמל לשדרג את החגיגה עם מגוון היינות המבעבעים מסדרת Sparkling Buzz. יינות קלילים, ארומטיים במיוחד עם אחוז אלכוהול נמוך באופן טבעי (5.5% - 7%), בעבוע קל ומתיקות עדינה, המתאימים לכל רגע של שמחה. 

באזז מוסקטו 2021. צילום: איל קרן

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "בכל שנה אנו עדים לעליה בשוק המבעבעים בחודש דצמבר, שהופך להיות הסגמנט השני בגודלו בקטגורית היינות ואנו צופים שהמגמה הזו תעלה ותגבר. היינות המבעבעים פרצו את גבולות שמפיין ונמצאים כעת כמעט בכל מקום בעולם, בהתאם לכך, גם המחירים נעשו נגישים הרבה יותר לכלל הצרכנים בכלל ולדור המילניום בפרט, המחפשים יינות מבעבעים, טעימים וארומטיים." 

באזז קריניאנו 2020. צילום: איל קרן

באזז קריניאנו 2022 הוא יין קליל, מוגז קלות ובעל מתיקות עדינה ומאוזנת המופק מענבי קריניאן שנבצרו מכרמים נבחרים ברחבי הארץ. 

באזז קריניאנו מתאים כאפריטיף ולליווי ארוחות קלות, ומסיבות. 

רמת אלכוהול: 5%-6%. 

באזז מוסקטו 2022 בינו יין קליל, מבעבע קלות ובעל מתיקות עדינה ומאוזנת המופק מענבי מוסקט שנבצרו מכרמים נבחרים ברחבי הארץ. באזז מוסקטו מתאים כאפריטיף ולליווי ארוחות קלות, ומסיבות. 

רמת אלכוהול: 6%. 

מחיר מומלץ: 30 ₪,  

להשיג ברשתות השיווק וחנויות היין ברחבי הארץ. 

את מוצרי Sparkling Buzz מומלץ לצרוך כשהם צוננים מאוד, בטמפרטורה של 4 מעלות. 

כדאי לדעת /  יקבי כרמל

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, כ140  שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב. 

היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, במגוון איכויות ורמות מחיר, הזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.