כשר לפסח: בריזר אננס, בריזר לימון

כשר לפסח: בריזר אננס, בריזר לימון

סבא אליהו יהיה מבסוט השנה ## בליל הסדר הוא ימצא על השולחן מהדורה כשרה לפסח של בריזר, המרענן האלכוהולי מבית חברת בקרדי העולמית ## בטעמים המוכרים והאהובים - בריזר אננס ובריזר לימון 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יחצ

בריזר, המרענן האלכוהולי מבית חברת בקרדי העולמית מציע מהדורה כשרה לפסח בטעמים המוכרים והאהובים בריזר אננס ולימון. בקרדי בריזר, משקה אלכוהולי מרענן, המורכב מהרום הקלאסי של בקרדי עם מיצי פירות אקזוטיים יוצע עם כשרות לפסח בהשגחת הרבנות הראשית לישראל ב-2 טעמים: אננס ולימון.

בריזר כשר לפסח בטעם אננס ולימון יימכרו בבקבוקים של 275 מ"ל ויכילו 4% אלכוהול. היות והביקוש לבריזר לקראת חג הפסח הוא אדיר, הוחלט להיענות לביקוש ולהציע את טעמי האננס והלימון במהדורה כשרה לפסח. 

בחודש יוני 2020 חברת בקארדי ביצעה מהלך בו שינתה את עיצוב בקבוקי "בריזר", המדגיש את טעמי הפרי של המשקה, על ידי שינוי בצבע התוויות והפקקים והדפס הפרי על גבי התוויות. בריזר מיוצר על ידי חברת בקרדי העולמית במגוון טעמים ונמכר בכל העולם.

בריזר נחשב לאחת מההצלחות השיווקיות הלוהטות בעולם בעשור האחרון וכך גם בישראל.המשקה שולט בקטגוריית המשקאות אלכוהוליים המוכנים לשתייה (Ready To Drink) בארץ עם נתח שוק של למעלה מ 73%. מחיר של בקרדי בריזר אננס ולימון כשר לפסח: 10-12 ₪.

את בקרדי בריזר אננס ולימון כשר לפסח ניתן להשיג בכל רשתות השיווק וחנויות האלכוהול.