דף הבית >> לייף סטייל >> אופנה וסטיילינג >> VISION CENTER ZEISS - חנות הדגל החיפאית נותנת את הטון
 

 

ZEISS VISION CENTER    - חנות הדגל החיפאית נותנת את הטון


 

חנות הקונספט של עדשות צייס בישראל נפתחה בתחילת 2018, ומציעה מגוון פתרונות מתקדמים לבחירת משקפי ראייה שמתאימים לאינדיבידואל ## השילוב המנצח של טכנולוגיית המחר עם הניסיון האישי והמסירות של הנהלת החנות מביא לתוצאות הטובות והנכונות ביותר ## אני בחרתי צייס!


 

דינה רפאל

אתר כדאי לדעת


 
צילומים: קוקו
 
איכות חיים, לא פחות מסגנון חיים, נקבעת על פי חווית ראייה צלולה וחדה. אם אתם כמוני, סובלים מסינוורים בנהיגת לילה, כשהמכונית שמגיחה מולכם שכחה להנמיך את האורות, דעו שקיים פתרון. וזו רק דוגמה אחת.

חנות הקונספט של עדשות צייס בישראל - מותג  
ZEISS VISION CENTER  - שהיא גם חנות הדגל בחיפה, נפתחה לפני כחמישה חודשים בטקס רב רושם והדר. החנות מציעה את הטכנולוגיה האחרונה בתחום האופטיקה, והיא מזמינה את הלקוחות ליהנות מחווית איבחון וניתוח שאין דומה לה בארץ. חווית איבחון שמאתרת לא רק בעיות ראייה, אלא גם מאבחנת בעיות רפואיות, החוסכות המתנה ארוכה לרופאי עיניים בקופות השונות. הבדיקה המוצעת ללקוחות היא בחינם, והיא חוויה מאתגרת שבה נחשף הלקוח ליכולות פורצות דרך בתחום האופטיקה ושאותן ניתן לקבל כבר היום. כך, לדוגמא, פתרון ראייה המאפשר גמישות מרחבית של 360 מעלות.

התאמת העדשות היא לפי סגנון החיים. ההתנסות בחוויה מתאפשרת על ידי הרכבת משקפי תלת ממד והתחברות לאפליקציה המדמה סביבה וירטואלית כגון, נסיעת בתנאי דרך של  לילה. הרכבת עדשות 360 מעלות איפשרו ראייה רחבה, מנעו הבזקי אור המאפיינים נהיגת לילה, סינוור מכוניות שנוסעות ממול, ועוד פרמטרים שמשפרים את חווית הראייה. 

אבל, כמו כל דבר, נדרש תחילה לבצע ניתוח ואבחון מעמיק, העונה על הצרכים המשתנים של סגנון חיים פעלתני. כבר בכניסה לחנות קיבלה את פני חנין, מנהלת החנות. חנין פתחה בפניי ספר אישי, והתחלנו במסע איפיון הצרכים שלי. עניתי על סדרת שאלות שבסופה גם לי היה ברור איזה עדשות אני צריכה. השאלות עזרו לי ולחנין להבין טוב יותר את העולם כפי שאני רואה אותו. לי היה חשוב במיוחד, שאפסיק למצמם בעיניים, ולא אכווץ אותן בכל פעם שאני צריכה לקרוא, ובפרט לא כשאני מסונוורת. בחרתי באופציה של קריאה מרובה וממושכת, בעמדת מחשב נייד, כתיבה לפרקי זמן ממושכים, ואפילו ממושכים מאוד. גם אופציה לעבודה בגינה היתה שם, תחביב שאני חוטאת בו לעיתים קרובות, בעודי מתוסכלת מהשמש הקופחת שפוגעת בראש ובראשונה בעיניים שלי, אבל לא רק. מהחוברת ניתן להבין שבמרכז צייס, כבר חשבו על הכול. ראו את האינדיבידואל העסוק מסביב לשעון, הטיפוס שלעיתים קרובות מאוד כותב וקורא, או זה הספורטאי אוהב הספורט האתגרי. הפתרונות הם שונים, ומותאמים לצרכים המשתנים של כל אינדיבדואל.

צייס מביאה את המידע הדיגיטלי שאנו צורכים בעידן של היום ההולך ומשתכלל, באמצעות העדשות המתקדמות של ZEISS הלקוח נהנה מחוויית ראייה המתאימה לו אישית. אנו חיים בעידן שבו הטכנולוגיה של המחר קיימת וזמינה, ומאפשרת לאדם להמשיך במה שהוא בוחר לעסוק, בשגרת יומו, כשהוא יותר אנרגטי, יותר חד ויותר ממוקד.

 

בכניסה לחנות מבחינים מיד, כי החנות מעוצבת בצורה מעניינת, חושפת את העין האנושית הגלויה בצבעיה המרהיבים, צבעי עדשת העין - כחול, חום, לבן ושחור. וכך גם כל חנוית הקונספט הפזורים בעולם. אלמנטים אלה נועדו להעביר ללקוח תחושה מזמינה ומצוינות אופטית בדרך עכשווית.

בחנות נמכרים עדשות ZEISS למשקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע. ובנוסף, מגוון מסגרות של משקפי ראייה ומשקפי שמש של המותגים המובילים בעולם.

 

סוד גלוי הוא שהעין היא איבר יחודי לאדם, כמו טביעת אצבע אישית. כדי לעמוד על השוני ולבצע את האיבחון בדיוק מרבי, הבדיקה משלבת טכנולגיה יחודית. ה- iProfiler Plus, מאבחן ויוצר פרופיל יחודי מקיף ומעמיק של הראייה. מעין מפת עיניים אישית. בכך מותאמת האפקטביות של העדשה התלויה בגורמים סביבתיים כגון תאורה, והיא מנתחת את ביצועי העיניים בתנאים סביבתיים שונים. יום, לילה, דמדומים וכדומה.

להשלמת החוויה במסע המרתק לאבחון העין, המידע מעובד במכשיר משוכלל ששמו iScripition ובדרך זו מתקבל המרשם המדויק ביותר, תוך מדידה של פרמטרים רבים המשפיעים על הראייה. גם לאחר שהתקבל המרשם, מצאה לנכון חנין - מנהלת החנות, לבדוק ולאמת את הנתונים שהתקבלו. מיותר לציין שהדיוק היה מרשים.

שלב בחירת המסגרת והמדידות נעשה אף הוא באוטומציה, מכשיר ה- iTernal סיפק לחנין את הנתונים הנדרשים להתאמת העדשה למסגרת ולאדם, על ידי קביעת נקודות הפוקוס, מלפנים ומהצד.  גם מדדים אלו נבחנו ידנית על ידי חנין ונמצאו מדויקים. 

אין זה הכול, הבדיקה היסודית מגלה וחושפת בעיות בריאותיות, אם קיימות כאלה. כך, למשל, ללא אי נוחות כלל, נבדק הלחץ התוך עיני, ומיד קיבלתי אישור שהוא תקין. בדיקה הזכורה לי כלא נעימה בלשון המעטה, משום שהיא כרוכה במגע פיזי עם העין, הגורם לטשטוש וליקוי בראייה לזמן מה. 


המכשור המתקדם של ZEISS מאפשר ירידה לרזולוציות שלא נבחנות בד"כ בחנויות אופטיקה רגילות, כמו צילום רשתית. חדות הראייה מנותחת כחלק מפעילות שבה העיניים עובדות יחד. הבדיקה מספקת פרמטרים חיוניים כגון: ראייה חדה וברורה בכל מצב, תפיסה תלת ממדית, ועוד. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בדיקת הראייה של צייס כוללת את השלבים הבאים: אבחון צרכי ראייה, מיפוי מדויק של העין, אבחון ביצועים ויזואליים, בדיקת המצב הבריאותי של העין, והתאמה טכנולוגית של המשקפיים למבנה הפנים.

 

עבדאללה יזבק הוא הבעלים של חנות ZEISS VISION CENTER החדשה במרכז חורב בחיפה המביאה לצפון את הפתרונות החדשניים לראייה עתידית ומתקדמת של עדשות ZEISS.

עבדאללה הינו בעלים גם של רשת אופטי-מוריה המפורסמת והוותיקה בחיפה, בעלת שני סניפים בכרמל. 
עבדאללה הוא אופטומטריסט מוסמך בעל רישיון משרד הבריאות, ולזכותו מעל 25 שנות ניסיון. הוא יועץ בנושאי ארגונומיה אופטית, מומחה בטיפול בבעיות ראייה דו-עינית (כפל ראייה, עין עצלה, פזילות ועוד), מומחה בעדשות קרטוקונוס, מולטיפוקל ועדשות מגע.

את ניסיונו הרב הוא רכש בעבודה בבתי החולים הדסה ובני ציון, ניהול מקצועי של רשת אופטיקה, ובייעוץ בתחום האופטיקה לגופים גדולים וביניהם קופת חולים מאוחדת.


 
צילום: יח"צ 
מנהלת החנות היא כאמור, חנין יזבכ קאסם, שהיא אופטומטריסטית מוסמכת בעלת רישיון משרד הבריאות, מעל 15 שנות ניסיון כאופטומטריסטית, חונכת ומדריכה אופטומטריסטים ברשתות אופטיקה ברחבי הארץ.

חנין היא מומחית בטיפול בבעיות ראייה דו-עינית (כפל ראייה, עין עצלה, פזילות ועוד), מומחית בעדשות מולטיפוקל ועדשות מגע. היא בוגרת המסלול למדעי הראייה והאופטומטריה BA.Optom  של המכללה האקדמית הדסה בירושלים.

חנין חרטה על דגלה לקדם את המודעות לבריאות העין ולשימוש בריא בעדשות מגע, מתוך תחושת שליחות ותשוקה למקצוע האופטומטריה. חנין הצטרפה לעבדאללה בניהול מרכז ZEISS VISION CENTER במרכז חורב שבחיפה.


 
חנות הקונספט

חנות הדגל הראשונה בישראל, אשר נפתחה בקניון מרכז חורב בחיפה, מצטרפת ל-124 חנויות ZEISS VISION CENTER הפזורות בערים המובילות בעולם, ומציעה חוויה חדשנית ומתקדמת של בדיקות ראייה באמצעות הציוד המתקדם של צייס ומגוון פתרונות לצרכים השונים והאינדיבידואליים של כל לקוח.

החנות אשר עוצבה בצורה חדשנית, מציעה ללקוחותיה חוויה ייחודית של בדיקת ראייה והתאמת עדשות ומסגרת בסגנון של 360°. הלקוח עובר "מסע" בין התחנות השונות בחנות הכולל 8 שלבים שונים:


• אבחון צרכי הראייה • מיפוי מדויק של העין • בדיקת המצב הבריאותי של העין • אבחון הביצועים הוויזואליים • בחירת מסגרת • התאמת העדשות למבנה הפנים • ובחירת עדשות המותאמות לצרכים האישיים - כשבסופו של התהליך, יקבל הלקוח משקפיים ו/או עדשות מגע המתאימות באופן המדויק ביותר לצרכיו.

עיצוב החנות, אשר זכה זה מכבר ב-7 פרסים בינלאומיים, נועד גם הוא להעצים את חווית הקנייה החדשה והייחודית, כאשר במרכז החנות בולט במיוחד "האישון" אשר יוצר מעין "טיובה" שמהווה את אזור הישיבה המרכזי בחנות.  

 
 
ZEISS VISION CENTER Haifa Israel By Opti - Moria

 חורב 15 (מרכז חורב) קומה 2, חיפה. טלפון: 04-8666324.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב

עושים ספורט? תאכלו פיצה PRO של דומינו'ס!!‏

עושים ספורט? תאכלו פיצה PRO של דומינו'ס!!‏
בעידן שבו אנו מודעים יותר ויותר לאורח חיים בריא, הספורט הפך לדרך חיים אצל רבים מאיתנו. חלק בלתי נפרד מהאימון ומהמאמץ הגופני הינו התזונה לפני ואחרי הפעילות עצמה. כיום ברור, ולא רק לספורטאים מקצועיים...
קישור לעמוד המלא

בורגרים רמת הנשיא של רשת בורגרים: מגוון מארזים במבחר טעמים

בורגרים רמת הנשיא של רשת בורגרים: מגוון מארזים במבחר טעמים
סניף Burgerim - ברמת הנשיא חיפה, המשתייך לרשת Burgerim (בורגרים), מציע מגוון רחב של טעמים בארוחה אחת עם מיני המבורגרים (כ-80 גרם לפניי צלייה) במבחר טעמים שונים, המוגשים בסניפים, ב'טייק אווי' או...
קישור לעמוד המלא

דומינו'ס פיצה: מזמינים פיצה ומשלמים באמצעות ביט

דומינו'ס פיצה: מזמינים פיצה ומשלמים באמצעות ביט
דומינו'ס פיצה, אחת מהחברות החדשניות והמתקדמות בעולמות הדיגיטל, חברה לאפליקציית התשלומים הגדולה והמובילה בישראל - bit, בכדי להתחיל את מהפכת התשלומים בישראל ולייצר חווית קניה חדשה, נוחה יותר ובטוחה...
קישור לעמוד המלא

לחובבי הניגוב: נפתח חומוס נחמה

לחובבי הניגוב: נפתח חומוס נחמה
לקראת סוף אוקטובר נפתחה חומוסייה חדשה ברחוב העצמאות 3, בערך מתחת לבניין הטיל בעיר התחתית. הבעלים הם בני הזוג אנה ורן נשיב, והמקום נקרא על שם סבתו בת ה-101 של רן, שלאורך כל השנים תמכה ברן וחיזקה אותו..
קישור לעמוד המלא

דומינו'ס פיצה: חדש בסדרת הצ'יזי קראסט

דומינו'ס פיצה: חדש בסדרת הצ'יזי קראסט
חשבתם ששום דבר כבר לא יפתיע אתכם בעולם הפיצות? אז תחשבו שוב. אחרי שדומוינו'ס הפתיעה את לקוחותיה עם מגוון פיצות בטעמים ייחודיים כמו פיצת הכוסמין, פיצת ניו-יורק ופיצת "מוגזמת שוקולד", כעת היא מרחיבה...
קישור לעמוד המלא

BLACK מסביב לעולם

BLACK מסביב לעולם
רשת Black משיקה תפריט חדש עשיר בטעמים סובבי עולם: המבורגרים חדשים, מנות עוף פיקנטיות, סלטים וקינוחים חדשים ומרעננים. הרשת, שאת המטבח שלה מוביל השף הכי יצירתי בארץ, פרופסור מדופלם להמבורגרים - שף צחי..
קישור לעמוד המלא

שולחן ראש השנה עם מוצרים חדשים

שולחן ראש השנה עם מוצרים חדשים
חברת "ליב", המתמחה בשיווק והפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני וללא גלוטן, עוברת לייצור כלל מוצרי הטופו של החברה, למשק ויילר, הנחשב ליצרן הטופו המוביל בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה משיקה ליב מוצרי טופו...
קישור לעמוד המלא

בלאק וביסלי משתפים פעולה

בלאק וביסלי משתפים פעולה
גם כשאנחנו כבר בטוחים שאי אפשר להמציא שום דבר חדש בנושא ההמבורגרים, מגיעות לפעמים הפתעות מרעישות. והפעם זה שוב מגיע מכיוון מסעדת ההמבורגרים האהובה עלינו מכולן - מסעדת Black...
קישור לעמוד המלא

קפה לואיז: מעכשיו גם מגשי אירוח!

קפה לואיז: מעכשיו גם מגשי אירוח!
קפה לואיז, שהסניף הראשון שלו הוקם במפגש של שכונת כרמליה עם שדרות מוריה בשנת 2007, היה נושא הדגל של מהפיכת הצמחונות, הטבעונות והמנות ללא גלוטן בחיפה. הרעיון שעמד מאחורי קפה לואיז מבוסס על הבשורה...
קישור לעמוד המלא

ניו יורק בנוסח דומינו'ס פיצה

ניו יורק בנוסח דומינו'ס פיצה
מהדורת הקיץ של דומינו'ס פיצה יצאה לדרך ב-8.7, והיא מוגבלת לשלושה חודשים בלבד. קבלו את New York Pizza משפחתית, שנחתכת ל-6 משולשים במקום 8, כך שכל משולש הינו דק דק וענק. מעליו מפוזרות גבינות ייחודיות...
קישור לעמוד המלא

רשת טיב טעם פתחה סניף דגל במתחם חוצות המפרץ

רשת טיב טעם פתחה סניף דגל במתחם חוצות המפרץ
חדשות טובות למי שאוהב לאכול טוב - השבוע נפתח הסניף ה-40 במספר של רשת טיב טעם. לרגל הפתיחה הגיעו עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל מחיפה והסביבה, כדי להכיר מקרוב את הסניף החדש, ולהתכבד בתקרובת עשירה...
קישור לעמוד המלא

בלאק: אמריקה זה כאן!!

בלאק: אמריקה זה כאן!!
רשת בלאק רשת ההמבורגרים הותיקה במדינה בניצוחו של השף צחי בוקששתר, יוצאת במהדורה מוגבלת לחודש אחד בלבד. עם גרסת ההמבורגר הייחודית במשקל 1.200 והפעם עם תוספות של מיקס צ'יפס, צ'יפס רגיל וצ'יפס בטטה...
קישור לעמוד המלא

וניה ביסטרו: השקת תפריט הקיץ

וניה ביסטרו: השקת תפריט הקיץ
כאשר ישנה בחיפה השקה של תפריט חדש במסעדה נחשבת, מתייצבים כל המי ומי. ידוענים, אנשי תקשורת וכמובן - לירן חולצה אפורה. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בשף ששמו יצא לפניו, ובמסעדת ביסטרו מהטובות בסביבה...
קישור לעמוד המלא

מסעדת מינא: ביי ביי נצרת, ברוכה הבאה לעכו

מסעדת מינא: ביי ביי נצרת, ברוכה הבאה לעכו
מינא הינה מסעדת דגים עם תפריט עשיר ומיוחד, בה נפגשים המזרח והמערב בנוף עוצר נשימה המשקיף על חומות עכו, חיפה והרי הכרמל. המסעדה עברה לפני חודשים אחדים אל משכנה החדש בו פעלה בעבר מסעדת "אל באבור"...
קישור לעמוד המלא

פסטיבל היין חוזר לחיפה

פסטיבל היין חוזר לחיפה
לאור ההצלחה לה זכה בשנים האחרונות פסטיבל היין המסורתי ובתזמון מושלם לחג השבועות, חוזר בתאריכים 5-6.6 הפסטיבל אל חיפה ואל רחבת גן האודיטוריום המקסימה. הפסטיבל באחריות של קבוצת VPL GROUP,ORIZONS הפקות..
קישור לעמוד המלא

לייבסיטי - בניית אתרים