דף הבית >> מוזיקה >> הופעות חיות: רוק/פופ >> סינקופה: נועם בנאי
 

 

סינקופה: נועם בנאי 


 

עוד נצר למשפחת בנאי עתירת הכישרונות המוזיקליים ## נועם בנאי חזר מהודו, שם בדק את השירים שלו על קהל המטיילים הישראלים ## הם אהבו, ואתם?
 

יורם מארק-רייך


 
נועם בנאי. צילום: דורון עדות
 
נועם בנאי (24) עשה את מה שרבים נוהגים לעשות מיד לאחר השירות הצבאי. הוא החליט לארוז ולנסוע, לנשום אוויר אחר ולראות עולם. המסע הביאו להודו ולנפאל, לכמה תובנות קטנות על החיים, וכיאה לנצר למשפחת בנאי (הבן של מאיר) - לכתיבת שירים ספוגי חותם ייחודי ושונה.

עם חזרתו ארצה, המשיך היוצר הצעיר לחפש, לשאול, לכתוב, להלחין ו... למלצר בתל אביב. תוך זמן קצר הוא חבר אל המפיק המוכשר איתי צוק (Phototaxis), ויחד החלו לעבוד על שירי אלבום הבכורה העתידי.

תוך כדי חזרות נמרצות על מופע חדש ואינטימי, החליט נועם לחזור דווקא להודו ולבחון את החומרים החדשים על הקהל אותו זכה להכיר מקרוב אך לא מזמן - קהל המטיילים הישראליים היוצאים מזרחה מדי שנה. 

"זה קהל שמקפיד לשאול עוד קצת, ולחפש שוב, ממש כמוני", אומר נועם. "ממש כמו השירים עצמם. עניין אותי לקבל פידבק דווקא מהם לפני כולם. קיוויתי שהם יבינו את החיפוש שלי בשירים באופן מאוד מוחשי, ובעודנו - כולנו - שם.  זה טוען את הכל בווייב אחר לגמרי. זו סגירת מעגל מבחינתי, כי שם, בהודו, נכתבו גם חלק מהשירים שהם כיום הבסיס לאלבום הראשון שלי".

בנובמבר שוחרר סינגל הבכורה של נועם בנאי, "עץ אלון".

www.youtube.com/watch?v=GAd7IFKwY9Q
 
 
כרטיסים: 30 ש"ח. טל: 054-6142643 / 054-4324419


סינקופה. רביעי, 16.12, 22:00. רח' כיאט 5, חיפה. 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים