דף הבית >> אוכל >> חדשות קולינריות >> נולה סוקס: משפצים ומשדרגים לקראת יומולדת 7
 

 

נולה סוקס: גרביים לקראת יומולדת 7 


 

פאב הנולה סוקס במרכז זיו מתכונן במרץ לקראת יום הולדתו השביעי ## קירוי החצר, עיצוב מחדש של הפאב כולו, השקה קרובה של תפריט קוקטיילים חדש, מנות חדשות בתפריט ועוד ## וזו גם ההזדמנות לספר על נולה הכלבה ועל בונו הכלב...
 

יורם מארק-רייך 


 
מימין לשמאל: יוני יוסף, המלצרית רוני רוזמן, חגי וייס. צילומים: אתר כדאי לדעת
 
פאב הנולה סוקס במרכז זיו מתכונן במרץ לקראת יום הולדתו השביעי. תנופת החידושים והשיפוצים כוללת גם את קירוי החצר, עיצוב מחדש של הפאב כולו, השקה קרובה של תפריט קוקטיילים חדש, מנות חדשות בתפריט (כולל ארבעה מרקים מדי יום!), תערוכות מתחלפות ועוד.
 
בר הקוקטיילים החדש יושק באופן רשמי בסילבסטר. צפו למסיבה עליזה שתהווה מחווה לשנות העשרים. בימים אלה גם מסיים הפאב את תהליך הרישוי מול העירייה, תוך שהוא מיישר קו עם כל הדרישות. לא פשוט להגיע לקו הגמר בתהליך כזה, וגם על כך מגיעים לפאב מירב האיחולים!

ולפני שנמשיך, תרשו לי להמליץ לכם על העסקיות הפסיכיות שמציע המקום. עסקית צהרים ב-40 ש"ח. כן, קראתם נכון. וזה כולל מנה עיקרית עם תוספת, כאשר את התוספת ניתן להמיר במרק (!!). המבצע מתקיים בימים ב'-ה' בין השעות 12:00-16:00, והוא תקף למנות מסוימות. ויש גם עסקית סטודנטיאלית שמוגשת בימי חול בין השעות 12:00-16:00, ובימי ראשון אפילו עד 20:00. נכון גם לחברי מועדון. בחורף יש גם מבצע של 1+1 על ארוחת ערב (עיקרית + מרק + שתייה חמה) בימי חול בין השעות 16:00-20:00.


 

היומולדת צפוי להתקיים ב-2.2.16, וכבר בקרוב יחלקו השותפים חגי וייס ויוני יוסף גרביים במתנה לסועדים המופתעים. למה גרביים? כי הפאב נקרא על שם נולה, כלבתו של יוני, שבשנותיו הראשונות של הפאב הרבתה לשהות בו, ואשר כפות רגליה לבנות, בניגוד מושלם לצבע פרוותה השחורה, מה שמשווה להן מראה של גרביים לבנות...
 
הכלבה נולה היא כיום בת 8. כלבת אשפתות תל אביבית שעלתה לגדולה. יוני: "שלחו לי תמונה של כלבה צעירה שנאספה בתל אביב. זו היתה אהבה ממבט ראשון. ביקשתי שישמרו לי אותה, ומיד טסתי לשם. שנה אחר כך נפתח הפאב, ונולה בילתה אצלנו המון. היא אפילו שמרה על הפאב בלילות בעת השיפוץ הראשוני."
 
במשך ארבע השנים הראשונות יכלו באי הפאב לפגוש אותה כמעט מדי ערב. הגורים הראשונים שלה נמסרו לבליינים שחשקו בהם ושניתן היה לסמוך עליהם שיגדלו אותם באהבה. לפני שלוש שנים עבר יוני עם משפחתו ועם כלבתו להתגורר במושב מחוץ לחיפה, ומאז מגיעה נולה לביקור בפאב האהוב רק לעיתים רחוקות. אל תהיו עצובים, כי יש לזה גם צד חיובי, לפחות עבור נולה – עכשיו היא יכולה לשעוט לה בחופשיות במרחבים, וחוץ מגעגועים לפאב ממש כיף לה.
 
השותפים חגי וייס ויוני יוסף שומרים על זוגיות טובה כבר שבע שנים. שניהם עבדו יחד גם בגלגול הקודם של המקום, פאב הסל'ס. חגי עבד במטבח, יוני בבר. חגי נמשך מגיל צעיר לעולם הקולינרי, ואת כיתות י"א-י"ב עוד הספיק ללמוד בדביר, בית הספר שהפך בהמשך לדן גורמה. זה היה המחזור האחרון, ורק 14 תלמידים למדו בו.

 

חלומו הגדול של חגי היה לפתוח מקום משלו, והחלום התגשם בשותפות עם יוני. בתאריך 1.1.09 הם לקחו את המקום, וכעבור חודש – ב-2.2.09 – פתחו את נולה סוקס, שהפך מיד לפאב מיוחד ואהוב על תושבי הסביבה בכלל והסטודנטים של הטכניון בפרט.
 
גם לחגי יש כלב בבית, ושמו בונו. הוא מעורב עם גנים של פיטבול, צבעו חום ומראהו מאיים, אבל במהותו הוא חתול. כרמל, אשתו של יוני, מצאה את בונו מתחת לספסל, פצוע ועל סף גסיסה. הווטרינר אליו לקחה אותו חיפש לו בית, וכאשר שמע על כך חגי הוא התנדב לקחת אותו לביתו. גם כאן נפתח סיפור אהבה גדול. חגי, אגב, נשוי לשני, אותה הכיר כאשר מילצרה בפאב, והם הורים לתאומים בני שנה. יוני וכרמל הורים לשתי בנות.
 
ואם נסכם – פאב נולה סוקס הוא דוג-פריינדלי. מותר ואפילו רצוי להביא בעלי חיים. הם ובעליהם תמיד מתקבלים בברכה.
 
 
נולה סוקס. שלום עליכם 4, מרכז זיו, חיפה. טל: 077-7929159
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
לייבסיטי - בניית אתרים