בריוש

בשנת 2011 החליטה הקונדיטורית חגית שטרן לעזוב את עבודתה כמנהלת לוגיסטית בחברת הרכבים העולמית "פורד" בבלגיה, כדי להגשים חלום ישן שלה. את רזי הבולונז'ורי והאפייה הצרפתית היא למדה ב-Perpigan שבצרפת, ולאחר

אוקטגון מארחת את יקב וורטמן

מסעדת אוקטגון הוותיקה, שפועלת כבר 17 שנים, הנהיגה לאחרונה מסורת חדשה – פעם בחודש היא מציעה ארוחת קונספט שמשלבת מנות ויינות שתואמים להן. מחיר ארוחה כזו היא בסך 200 ₪ לסועד, והמנות הן...
דף הבית >> אוכל >> סקירת מסעדות >> גן עדן לקרניבורים: סדנת חי בריא במסעדת מושבוץ בגולן
 

 

גן עדן לקרניבורים: סדנת חי בריא במסעדת מושבוצ בגולן


 

הזמינו אותי להשתתף בסדנת בשר במסעדת מושבוצ במושב רמות בגולן ## במסגרת הסדנה התוודעתי למיזם "חי בריא" שמחולל מהפכה באופן גידול, שיווק וצריכה של מזון מהחי ## אז הנה מה שהלך שם...


יורם מארק-רייך /

אתר כדאי לדעת


 
יוחאי שניידר וארז רגב. צילום: אתר כדאי לדעת
 
אני אוהב בשר. נקודה. היו לי שתי תקופות בחיים בהן הייתי צמחוני. פעם אחת בגיל העשר'ה, כאשר ניסיתי (והצלחתי) במשך כמה חודשים להימנע מאכילת בשר, ממניעים של רחמנות על בעלי החיים. פעם שנייה במחצית השנייה של גיל העשרים שלי, בהשפעת בת הזוג שלי שהתגוררתי איתה בלונדון, שהיתה צמחונית אדוקה. אלא שהיא הפכה עם הזמן להיות טבעונית, ובהמשך מקרו-ביוטית, וכל הזמן נוספו עוד ועוד איסורים על מה שמותר לי להכניס למקרר, לבית, לפה. עד שנשברתי. נפרדנו.
 
צילום: עמית אלתר

רבים מחבריי צמחונים, ולא פעם יוצא לי לצפות בסרטונים שמראים התייחסות אכזרית לבעלי חיים שמועדים לשחיטה, ובהחלט עולים בי הרהורים קשים. אבל, הטבע עושה את שלו, והתיאבון גם. ואני שב וטוחן בשרים כאחרון הטורפים.

לכן, כאשר קיבלתי הזמנה להשתתף בסדנת בשר שתתמקד בפירוק רבע אחורי במסעדת מושבוצ שבמושב רמות ברמת הגולן, השבתי מיד בחיוב.

ההזמנה

וזה מה שהיה כתוב בהזמנה: "אשמח להזמינך להשתתף בסדנת פירוק בשר. בסדנה יוצג למעשה הטרנד החדש של האטליזים: סדנאות פירוק בשר. שימוש בכל חלקי הפרה, זה חלק בלתי נפרד מהאידואולגיה של המיזם 'חי בריא', וסדנה כזו היא דרך מצויינת וחוויתית ללמוד זאת. את הסדנה יערכו יוחאי שניידר, ממגדלי הבקר הטובים בישראל, שהחליט להקים איטליז, יחד עם ארז רגב, הבעלים של מסעדת הבשר המצויינת, המושבוצ. יוחאי הוא המגדל הראשון בארץ שנכנס לתכנית 'חי בריא'...
 
ועוד היה כתוב בהזמנה: "מה זה חי בריא ומי צריך תו תקן למזון מן החי בישראל? מי שומר על הבריאות של הצרכן הישראלי? מסתבר שאף אחד... מדוע בעולם, אירופה וארה"ב למשל, הצרכן מקבל את מלוא המידע על המזון שהוא רוכש, ושמירה על הבריאות שלו (עפ"י חוק, ובמקרים רבים בצורה וולנטרית של המשווקים והמגדלים), ואצלנו המדינה לא עושה זאת והצרכן שותק?"
 

 
לימור אברבוך. צילום: יחצ
"הקימה וייסדה את המיזם הזה לימור אברבוך (40), שהיא עצמה אישיות מעניינת ומלאת מוטיבציה לחולל שינוי בתזונה בישראל. לימור היא רו"ח בהכשרתה, בוגרת אינסייד, עבדה שנים בחברת מזון גדולה בשוויץ והחליטה להקים מיזם שיטיב עם הצרכן הישראלי ויבוסס על ערכים של בריאות, הומאניות, איכות ושקיפות מלאה של מזון מן החי שאנו רוכשים בצורה אוטומטית."

מה זה "חי בריא"?

כיום, רוב חיות המשק נמצאות לאורך כל חייהן בתנאי גידול המסבים להן מתח ומצוקה המקשים עליהן לבצע פעולות טבעיות פשוטות המאפיינות אותן כבעלי-חיים. ברוב המשקים התעשייתיים בעלי החיים הם לא יותר מ"יחידת ייצור" ותנאי המחיה בהם הם למעשה המינימום הכרחי שיאפשר ל"יחידת הייצור" להיות רווחית. מעבר לפגיעה החמורה ברווחת בעלי החיים, הניסיון לחסוך בעלויות הביא את רוב משקי החי ליישם פרקטיקות שהינן בעלות השלכות קשות על בריאות הציבור, וכדי שכל זה לא יהיה שקוף לצרכן, אופן שיווק המזון מהחי כיום נוטה לעירפול מקסימלי כדי להסתיר את האמת הבעייתית מהצרכן.

נהלי “חי בריא” באו לשנות זאת. הם קובעים שורה של דרישות גידול מחמירות, במטרה להבטיח כי בעלי החיים במשקים גדלים בתנאים המאפשרים להם לבצע פעולות טבעיות ההכרחיות לבריאותם ולרווחתם. עבור כל מין של בעל חיים מובאים בחשבון צרכיו היחודיים מהיבטים שונים, כגון אינטראקציה חברתית, נוחות, בריאות גופנית ונפשית, זאת תוך התייחסות לאתגרים הנובעים מגידול בעל החיים במשק חקלאי לשם ייצור מזון.

 
סטייק חי בריא. צילום: יח"צ, באדיבות חי בריא

איסור שימוש באנטיביוטיקה ברמה המניעתית, תזונה נאותה שאינה כוללת חלבון מהחי (כדוגמת זבל עופות), איסור על החזקת בעלי החיים בבידוד, קביעת גיל גמילה מינימלי, הגבלת זמן ההובלה של בעלי חיים למקסימום של 4 שעות, חיוב התקנת טלוויזיה במעגל סגור בבית המטבחיים, כל אלו הן רק דוגמאות מעטות לדרישות נהלי "חי בריא".

תו "חי בריא", המהווה אישור לעמידה בדרישות נהלי "חי בריא", הוא אות הצטיינות עבור המגדל, המקדם חקלאות ישראלית אחראית המחויבת לבעלי החיים, לסביבה ולבריאות הציבור.


תו האיכות "חי בריא" אינו תו תקן של משרד החקלאות, משרד הבריאות, מכון התקנים או כל גוף ממשלתי אחר. תו "חי בריא" מבטיח מוצר מזון מקומי ואיכותי שמקורו בבעלי חיים שגדלו בהתאם לדרישות הגבוהות ביותר בהקשר של רווחת בעלי חיים ובריאות הציבור כפי שנדרש בנהלי “חי בריא”. רכישת מוצרי מזון בעלי תו "חי בריא" מאפשרים לך לתמוך בחקלאות ישראלית מקיימת ולבצע צריכה אחראית התואמת את תפיסתך המוסרית והבריאותית.
עדן טבע בשרים. צילום: יח"צ, באדיבות חי בריא
לאחרונה, נתחי הבשר של חי בריא השתלבו ברשת הסופרים הבריאה 'עדן טבע' ולראשונה בישראל ישנה רשת יחידה שמוכרת בשר טרי ללא אנטיביוטיקה, ללא הורמוני גדילה וזרזים, מגידול מקומי של מרעה גולן באמצעות תו התקן חי בריא ששומר על הבריאות, רווחת בע"ח, השקיפות המלאה שמגיעה לנו והאיכות של הבשר.

לינק לאתר של חי בריא:
http://haibari.co.il/
 

הסדנה

בתאריך המיועד, ביום שמש לוהט של חודש יולי, עשינו את דרכנו במכונית מחיפה אל רמת הגולן. ראשית, התמקמנו בצימר שנקרא 'החצר המוזיקלית', שנמצא ממש בצמוד למסעדת מושבוצ, ושייכת לאריה ברכה, שהוא מוזיקאי, ולכן הצימרים שלו מאופיינים בשמות ובקישוטים שתואמים את תחביבו ועיסוקו.  

הסדנה היתה אמורה להתחיל בשעה 19:00 על הדשא בחצר האחורית של המסעדה, אבל כמה דקות לפני שיצאנו מהמזגן של הצימר לעבר המסעדה, קיבלנו טלפון שהורה לנו להמתין עוד שעה בפנים, שכן החמסין הכבד גרם לדחיית הסדנה לשעה 20:00.

 
בשרנו על כתפינו, נתח הבשר עושה את דרכו לסדנה. צילום: אתר כדאי לדעת
קצת לפני 20:00 יצאנו מהצימר, ועדיין היה חם מאוד בחוץ. בעודנו פוסעים על השביל המוליך למסעדה, ראינו שני אנשים שסוחבים בהליכה מהירה נתח בשר ענק על כתפיהם. הם כמעט קרסו תחת כובד המשקל, ואנחנו הסקנו מיד שאין ספק שאנו בכיוון הנכון. 

צעדנו בעקבותיהם, והגענו אל החצר הגדולה, בה המתינו שני טורי שולחנות, שמצידיהם כיסאות, ועליהם ישבו משתתפי הסדנה, כ-40 במספר, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, עם יתרון מספרי לגברים שבחבורה. העלות למשתתף: 199 ש"ח.
 
צילום: עמית אלתר

נתח הבשר הענק נתלה על וו מולנו, ואנחנו תפסנו כיסאות בקרבת שני המאסטרים שעמדו להעביר את הסדנה, ולהדגים לנו - יוחאי שניידר וארז רגב. בסמוך להם הוקמה עמדת בר, עם שתי חביות בירה, וכבר בתחילת הארוע נאמר לנוכחים שאפשר ואפילו רצוי לגשת ולמזוג לעצמנו בירה ללא הגבלה. כי בירה ובשר הם צמד מנצח. הבירה, כדאי שתדעו, היא בירת בוטיק ממבשלת פס בקיבוץ גשור. מסעדת מושבוצ, כך נאמר לי, משתדלת לעבוד בעיקר עם השכנים שלה... בירה נהדרת!!

יוחאי שניידר הוא הבעלים של העדר, שממנו הגיעה העגלה שעמדנו לטרוף את בשרה. משפחתו של יוחאי מגדלת בקר כבר חמישים שנה. 

 
צילום: אתר כדאי לדעת
להשתמש בכל חלקי הפרה זה חלק בלתי נפרד מהתפיסה שלנו, הסבירו יוחאי וארז, ויש חלקים נוספים בפרה - שהם מעבר לסינטה, אנטריקוט ופילה, שכולם מכירים. אנחנו נלמד אתכם לפרק ולטעום את כל חלקי הרבע האחורי. נפרק אותו חלק אחר חלק, נניח על הגריל, נדבר על דרכי הטיפול המתאימות לכל נתח, נטעם ונעמוד על ההבדלים בין נתח לנתח. המטרה שלנו היא להפוך אתכם לצרכנים ובשלנים מודעים יותר. ואגב, מי שהתיאורים שלנו יהיו גרפיים מדי עבורו, מומלץ לו שישתה עוד בירה... אנחנו נטעם הערב: סינטה, פילה, שייטל, שפיץ שייטל, צ'אך, שפיץ צ'אך (פיקניה), וייסבראטן, כף, אווזית ושריר.
 
צילום: אתר כדאי לדעת
כל הנוכחים הגיעו מורעבים. לא היה ספק בכך, ודחיית הסדנה בשעה רק הגבירה את הרעב. אבל, אל דאגה, שתי מלצריות זריזות ויעילות העמיסו על השולחנות מנות ראשונות שהביאו ממטבח המסעדה. מנות טעימות מאוד, ביניהן פוקאצ'ות, סלט ירוק, חציל בטחינה ועוד.

היות והיינו ממוקמים בחצר האחורית של המסעדה, יכולנו לצפות מבעד לקירות הזכוכית שלה בסועדים שישבו שם בפנים ואכלו מנות שהוזמנו מהתפריט של מושבוצ. הם בהו בנו, ומן הסתם תהו לעצמם מה יש לנו לחפש בחום הזה מחוץ למזגן ולשבת על כיסאות בדשא עם כל העשן שעלה מהגריל ומהמעשנת. ואילו אני התבוננתי בהם ותהיתי כיצד הם מסתפקים בשהייה במקום הסטרילי שהם יושבים בו, במקום לצאת ולהצטרף אלינו להרפתקה הקולינרית שלנו.

 
צילום: אתר כדאי לדעת
אני, לפחות, לקחתי ברצינות את המלצתו של ארז לשתות הרבה בירה, כך שאולי בהמשך הכתבה אעלה דברים לא מדויקים במאה אחוז, אבל אני מקווה שתסלחו לי.

העגלה שתרמה לנו את בשרה היתה בת 17 חודשים, עידכן יוחאי. וגם הסביר שנקבות הן יותר טעימות. לעגלה לא היה שם. רק מספר. קראו לה 751. היא היתה אמורה להצטרף לעדר, אבל פיתחה תגובה לא טובה לחיסון, ונגזר דינה למות. אחותה התאומה עברה את החיסון ללא בעיות, והצטרפה אל העדר. אימא שלה היא פרה קשישה בת 15. האבא הוא חצי מגזע אנגוס. אנחנו עמדנו לטעום מהחלק האחורי הימני. למחרת אמורה להתקיים סדנת בשר נוספת באותו מקום, ומי שיגיע אליה יטעם מהחלק האחורי השמאלי. משקל הנתח הינו כ-100 קילוגרם. שווי הנתח כ-4000 ש"ח.

 
צילום: אתר כדאי לדעת

בשר העגלה עבר יישון במשך כחודש והיה תלוי במקרר כל אותו זמן. במהלך היישון מאבד הבשר נוזלים רבים. בעיקר מים, לא דם. היישון טוב גם לשרירים, כי הם יוצאים מהטראומה שחטפו בעת ההמתה. בינתיים כל מיני אנזימים מתחילים לפרק חלק מהרקמות, והבשר נעשה רך יותר. השרירים נעשים רפויים יותר. 

יוחאי וארז חתכו את הבשר עם מסור חשמלי והשתמשו במיומנות בסכינים ארוכות. לכל שריר ושריר יש אופי משלו, שנגזר מהתפקיד שלו בגוף. הם הסבירו על חלקי הבשר השונים וענו על שאלות. אחדים מהמשתתפים רשמו לעצמם טיפים שהשניים נידבו, בעוד שאחרים צילמו למזכרת את שלבי התהליך ואת הנתחים השונים. 
 
צילום: אתר כדאי לדעת
למרות שחיסלנו מנות ראשונות, כולנו התאווינו לטעום גם מהבשר. ארז לא נתן לנו להמתין יותר מדי זמן. הוא חתך בעדינות פילה נא, והעביר מגש עמוס בין המשתתפים. הוא המליץ לאכול את הבשר הנא כפי שהוא, מבלי לתבל. ואם כבר לתבל - אז רק עם מלח, פילפל ושמן זית. כך עשינו. תענוג!
 
צילום: אתר כדאי לדעת
בינתיים ניצלו נתחים אחרים על האש. חלק על הגריל, חלק על המעשנת, וחלק בתוך הטאבון. היו בין הנתחים כאלה ששמותיהם מוכרים לכל אחד, והיו נתחים ששמעתי את שמם לראשונה בערב זה, כמו נתח הספיידר.

"העגלה, בשלב הזה, כבר לא נושכת..." התלוצץ ארז, "ולכן אפשר ומומלץ להתקרב ולצפות מקרוב..."

הסועדים היו כולם קרניבורים מושבעים, והם לא היו זקוקים ליותר מזה על מנת להתקרב עוד יותר, לצלם, לטעום ולשאול שאלות שהציקו להם מזה זמן או שהתעוררו תוך כדי תהליך ההכנה. בין הנוכחים היה גם כלב יפהפה, שהמתין בנימוס רב שיכבדו גם אותו. הנימוס השתלם. הוא צ'ופר ללא הרף, וניתן היה לראות עליו שהוא מבסוט לאללה.

 
צילום: עמית אלתר
חשוב לציין שהסדנה היתה מאורגנת היטב. מקצועית מאוד. האווירה היתה נהדרת, תחת כיפת השמיים, כשניחוחות הבשרים הנצלים נישאים באוויר. כל הנתחים נחתכו לחתיכות קטנות, רובן בגודל של ביס כל אחת, והונחו על מגשים שהועברו במהירות בין הסועדים לאורך כל שולחן. הכול הגיע חם לצלחת ומשם אל הפה. בשלב מסוים גם קיבלנו שניצלים מטוגנים עם פירורי לחם. השניצלים הוכנו מהנתח שפורק מתוך הרבע האחורי דקות ספורות קודם לכן. היה ברור שאף אחד לא ייצא מכאן רעב. ויותר טרי מזה אי אפשר. 
 
צילום: אתר כדאי לדעת
הבשרים הגיעו עוד ועוד, וכשהתחלנו להרגיש שבעים וכבדים, יעץ לנו יוחאי לרוץ כמה סיבובים סביב המסעדה, כי עד כה חיסלנו רק שליש מהבשר, והכוכבים הגדולים של הארוע עדיין לפנינו. ואכן, בהמשך הגיעו נתחי פיקאניה, שפיץ שייטל, שייטל וסינטה.

אני מודה ומתוודה שגם כאשר החלטתי שזהו זה, ושאני מלא עד אפס מקום, הרי שברגע שנתח חדש עשה את דרכו במגש לאורך השולחן, לא יכולתי שלא לשלוח את המזלג ולנעוץ אותו בפיסת בשר, והיידה, אל הפה!

 
צילום: אתר כדאי לדעת

הבירה המשיכה להימזג באופן חופשי. לא אכפת לי לספר לכם כמה כוסות שתיתי, אני פשוט לא זוכר... רק חשבתי לעצמי איזה בר מזל אני שבסוף הארוע אני לא צריך לנסוע בחזרה לחיפה, אלא ממתין לי כאן צימר מפנק שאוכל לצנוח בו אל תוך המיטה. 

ואם חשבנו שהבטן עומדת להתפוצץ בסוף הערב, הרי שאז הוציאו המלצריות הנחמדות קינוחים, וגם להם מצאנו מקום... אכן, סיום מעולה לסדנה נהדרת.   

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס

לחובבי הניגוב: נפתח חומוס נחמה

לחובבי הניגוב: נפתח חומוס נחמה
לקראת סוף אוקטובר נפתחה חומוסייה חדשה ברחוב העצמאות 3, בערך מתחת לבניין הטיל בעיר התחתית. הבעלים הם בני הזוג אנה ורן נשיב, והמקום נקרא על שם סבתו בת ה-101 של רן, שלאורך כל השנים תמכה ברן וחיזקה אותו..
קישור לעמוד המלא

דומינו'ס פיצה: חדש בסדרת הצ'יזי קראסט

דומינו'ס פיצה: חדש בסדרת הצ'יזי קראסט
חשבתם ששום דבר כבר לא יפתיע אתכם בעולם הפיצות? אז תחשבו שוב. אחרי שדומוינו'ס הפתיעה את לקוחותיה עם מגוון פיצות בטעמים ייחודיים כמו פיצת הכוסמין, פיצת ניו-יורק ופיצת "מוגזמת שוקולד", כעת היא מרחיבה...
קישור לעמוד המלא

BLACK מסביב לעולם

BLACK מסביב לעולם
רשת Black משיקה תפריט חדש עשיר בטעמים סובבי עולם: המבורגרים חדשים, מנות עוף פיקנטיות, סלטים וקינוחים חדשים ומרעננים. הרשת, שאת המטבח שלה מוביל השף הכי יצירתי בארץ, פרופסור מדופלם להמבורגרים - שף צחי..
קישור לעמוד המלא

שולחן ראש השנה עם מוצרים חדשים

שולחן ראש השנה עם מוצרים חדשים
חברת "ליב", המתמחה בשיווק והפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני וללא גלוטן, עוברת לייצור כלל מוצרי הטופו של החברה, למשק ויילר, הנחשב ליצרן הטופו המוביל בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה משיקה ליב מוצרי טופו...
קישור לעמוד המלא

בלאק וביסלי משתפים פעולה

בלאק וביסלי משתפים פעולה
גם כשאנחנו כבר בטוחים שאי אפשר להמציא שום דבר חדש בנושא ההמבורגרים, מגיעות לפעמים הפתעות מרעישות. והפעם זה שוב מגיע מכיוון מסעדת ההמבורגרים האהובה עלינו מכולן - מסעדת Black...
קישור לעמוד המלא

קפה לואיז: מעכשיו גם מגשי אירוח!

קפה לואיז: מעכשיו גם מגשי אירוח!
קפה לואיז, שהסניף הראשון שלו הוקם במפגש של שכונת כרמליה עם שדרות מוריה בשנת 2007, היה נושא הדגל של מהפיכת הצמחונות, הטבעונות והמנות ללא גלוטן בחיפה. הרעיון שעמד מאחורי קפה לואיז מבוסס על הבשורה...
קישור לעמוד המלא

ניו יורק בנוסח דומינו'ס פיצה

ניו יורק בנוסח דומינו'ס פיצה
מהדורת הקיץ של דומינו'ס פיצה יצאה לדרך ב-8.7, והיא מוגבלת לשלושה חודשים בלבד. קבלו את New York Pizza משפחתית, שנחתכת ל-6 משולשים במקום 8, כך שכל משולש הינו דק דק וענק. מעליו מפוזרות גבינות ייחודיות...
קישור לעמוד המלא

רשת טיב טעם פתחה סניף דגל במתחם חוצות המפרץ

רשת טיב טעם פתחה סניף דגל במתחם חוצות המפרץ
חדשות טובות למי שאוהב לאכול טוב - השבוע נפתח הסניף ה-40 במספר של רשת טיב טעם. לרגל הפתיחה הגיעו עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל מחיפה והסביבה, כדי להכיר מקרוב את הסניף החדש, ולהתכבד בתקרובת עשירה...
קישור לעמוד המלא

בלאק: אמריקה זה כאן!!

בלאק: אמריקה זה כאן!!
רשת בלאק רשת ההמבורגרים הותיקה במדינה בניצוחו של השף צחי בוקששתר, יוצאת במהדורה מוגבלת לחודש אחד בלבד. עם גרסת ההמבורגר הייחודית במשקל 1.200 והפעם עם תוספות של מיקס צ'יפס, צ'יפס רגיל וצ'יפס בטטה...
קישור לעמוד המלא

וניה ביסטרו: השקת תפריט הקיץ

וניה ביסטרו: השקת תפריט הקיץ
כאשר ישנה בחיפה השקה של תפריט חדש במסעדה נחשבת, מתייצבים כל המי ומי. ידוענים, אנשי תקשורת וכמובן - לירן חולצה אפורה. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בשף ששמו יצא לפניו, ובמסעדת ביסטרו מהטובות בסביבה...
קישור לעמוד המלא

מסעדת מינא: ביי ביי נצרת, ברוכה הבאה לעכו

מסעדת מינא: ביי ביי נצרת, ברוכה הבאה לעכו
מינא הינה מסעדת דגים עם תפריט עשיר ומיוחד, בה נפגשים המזרח והמערב בנוף עוצר נשימה המשקיף על חומות עכו, חיפה והרי הכרמל. המסעדה עברה לפני חודשים אחדים אל משכנה החדש בו פעלה בעבר מסעדת "אל באבור"...
קישור לעמוד המלא

פסטיבל היין חוזר לחיפה

פסטיבל היין חוזר לחיפה
לאור ההצלחה לה זכה בשנים האחרונות פסטיבל היין המסורתי ובתזמון מושלם לחג השבועות, חוזר בתאריכים 5-6.6 הפסטיבל אל חיפה ואל רחבת גן האודיטוריום המקסימה. הפסטיבל באחריות של קבוצת VPL GROUP,ORIZONS הפקות..
קישור לעמוד המלא

דומינו'ס: בצק פיצה מכוסמין מלא

דומינו'ס: בצק פיצה מכוסמין מלא
לאחר השקת פיצה טבעונית ופיצה ללא גלוטן, דומינו'ס ממשיכה לחדש ולפנות לקהלים נוספים, והפעם לקהל שוחר הבריאות, עם בצק כוסמין מלא טרי הנפתח במקום ושומר על מרקמו הפריך. בצק כוסמין הינו פיתוח ייחודי של...
קישור לעמוד המלא

היכונו ליום ההמבורגר הבינלאומי!!

היכונו ליום ההמבורגר הבינלאומי!!
לרגל יום ההמבורגר הבינלאומי יחגגו ברשת בורגר סאלון ברחבי הארץ מזמינים אתכם להגיע להרכיב את ההמבורגר המושחת שלכם וליהנות מהטבה של תוספות מעל ההמבורגר בחצי מחיר וללא הגבלה בכמות התוספות בהטבה...
קישור לעמוד המלא

האירוויזיון בפתח, דומינו'ס תפחית את המתח!

האירוויזיון בפתח, דומינו'ס תפחית את המתח!
אוטוטו מדינת ישראל תתמלא בתיירים, מוזיקה, שמחה והמון גאווה ישראלית ובדומינו'ס פיצה החליטו להצטרף לחגיגה עם פיצות דוז פואה מנצחות המשלבות לא פחות מ-12 תוספות מטורפות על כל פיצה. פיצת הדוז פואה הבשרית..
קישור לעמוד המלא

לייבסיטי - בניית אתרים