רשת KFC מתרחבת ומגיעה אל דליית אל כרמל


רשת KFC מתרחבת ומגיעה אל דליית אל כרמל

ביום שלישי השבוע נפתחה רשמית מסעדת קאנטקי פרייד צ'יקן סניף דליית אל כרמל ## הכפר הדרוזי ממוקם בקרבת העיר חיפה, ומומלץ לקפוץ לארוחה בשילוב טיול בכפר הציורי

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת


הפתיחה החגיגית בדליית אל כרמל. צילום: אתר כדאי לדעת

דַלְיַת אֶל-כַּרְמֶל היא מועצה מקומית במחוז חיפה ושוכנת בלב פארק הכרמל, אזור יפהפה של טבע ונוף מהמם. זהו היישוב הדרוזי הגדול ביותר בישראל. רשת המסעדות העולמית KFC (קנטאקי פרייד צ'יקן) אשר פתחה את שערי המסעדה הראשונה שלה בישראל בחודש פברואר בקול תרועה, הגיעה השבוע גם אל דליית אל כרמל, ובקרוב תיפתח סניף גם בבאר שבע.

רשת KFC, קולונק באקט. צילום יחצ חול

סניף דליית אל כרמל ממוקם בקניון עלי. יש שם מגרש חנייה צמוד, והוא אמור לשרת את כל תושבי האזור, כולל העיר הגדולה בצפון - חיפה. המסעדה מכילה כ-90 מקומות ישיבה ונפרשת על פני 280 מ"ר. פתיחת שני הסניפים הם חלק מההתרחבות המתוכננת של רשת KFC בכל רחבי ישראל בשנים הקרובות. כמו במסעדה בנצרת גם בסניפים החדשים יגישו בישיבה, ב-Take Away ובמשלוחים את מנות הדגל המפורסמות של קולונל סנדרס המיתולוגי.

רשת KFC, קלאסיק  זינגר בורגר + טוויסטר. צילום: יחצ חול

התפריט בישראל ישמור על הטעם המקורי, המבוסס על מתכון סודי של 11 תבלינים, ועל מסורת ההכנה של המנות במסעדות הרשת ברחבי העולם.

עומר זיידנר, מנכ''ל KFC בישראל: "מרגע פתיחת המסעדה בנצרת קיבלנו תגובות ושאלות רבות מעשרות אלפי ישראלים בכל רחבי הארץ ששאלו מתי נגיע לאזור מגוריהם. כיום אנו עושים צעד נוסף ומשמעותי בהתרחבות הרשת עם פתיחת הסניף בדליית אל כרמל, ובהמשך גם בבאר שבע . אנו מבטיחים שנמשיך לפעול מסביב לשעון על מנת להתרחב לכל רחבי ישראל ונמשיך להגיש את הטעם המקורי ולהציע את המגוון הרחב של המנות בכל מסעדות הרשת."

צילום: אתר כדאי לדעת

כדאי לדעת: רשת KFC

חברת KFC היא חברת בת של יאם! ברנדז, רשת מסעדות עוף בינלאומית עם היסטוריה בת עשרות שנים של הצלחה וחדשנות. הסיפור של KFC התחיל עם טבח אחד, קולונל הרלנד סנדרס אשר יצר את מתכון ה- finger likin’ good לפני מעל ל-75 שנה, וחרט אותו על גב דלת המטבח שלו. כיום עדיין עובדים לפי אותה נוסחה מוצלחת, שבה טבחים מקצועיים מצפים את העוף הטרי בצורה מסורתית, ביותר מ-23,000 מסעדות וביותר מ-141 מדינות ברחבי העולם.

למידע נוסף: www.kfc.co.il


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.