אמיליה קונספט: גלידריה חדשה בגרנד


אמיליה קונספט: גלידריה חדשה בגרנד

בקומה השלישית של הגרנד קניון נפתחה השבוע גלידריה מיוחדת ושמה 'אמיליה קונספט' ## שיתוף פעולה של עופר שטרית, השף של רשת פילפלת, עם שף גלידן דביר גרשון מגלידה אמיליה באחוזה

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי דעת

הקיץ בעיצומו, והגלידריות צצות בכל מקום. אחת מהן, חדשה לגמרי, נפתחה השבוע בקומה השלישית של הגרנד קניון. שמה 'אמיליה קונספט', והיא תוצר של שיתוף פעולה בין עופר שטרית, השף של 'ווק סטריט' – מסעדה אסיאתית אהובה עלינו במרכז הכרמל וקבוצת 'פלפלת', עם שף וגלידן דביר גרשון מגלידריה 'אמיליה' באחוזה, שבעוונותיי, מעולם לא ביקרתי בה, אבל אחת מבנותיי נהגה להיפגש שם בקביעות עם חברותיה וליהנות ממוצריה.

מדובר בגלידת שמנת איטלקית אמיתית ישירות מהמכונה שמכינה אותה במקום. בכל בוקר מכינים שם 6 טעמי גלידה ו-2 טעמי יוגורט (האחד של בקר, והשני ללא סוכר). אגב, הקרמל המלוח מיועד לטבעונים. כל הטעמים הם ללא גלוטן. אפילו החבר'ה מההולמס פלייס כבר גילו את המקום, והם מגיעים לבחור לעצמם את מה שמכיל פחות סוכר.

את הסניף מנהל אביאל מורדכי, שהוא בן 23 בסך הכול, אבל נמצא בתחום המסעדנות כמעט עשור, כולל עבודה באולמות ארועים ובגרג קיטשן.

הקונספט הוא שאתה יכול להיות השף של עצמך. לבחור בסיס, ולבנות לעצמך את מנת הגלידה. יש למעלה מ-50 תוספות שאפשר לבחור מתוכן.

את הגלידה עם כל התוספות מציבים עבורך בתוך תבנית קרטון, שאפשר לצעוד איתה ברחבי הקניון.

בין הטעמים: לוטוס, אוריאו קראנץ', בוסט שוקולד, פבלובה פירות יער, בייגלה מלוח, פרה רושה, היער הלבן, כנאפה אמיליה, סניקרס ועוד. יש גם עוגיות גרנולה, שתייה קלה, שתייה חמה, ובקרוב יתווספו טעמים ומוצרים נוספים. זוהי רק ההתחלה...

מחירים: 28 ₪ לגלידה של 250 גרם. 34 ₪ לגלידה של 350 גרם. 18 ₪ - למנת ילדים.

ימי פעילות: א'-ה': 9:00-22:00. שישי: 9:00-15:00. מוצ"ש. 

אמיליה קונספט, קומה 3, גרנד קניון. טל: 04-822-8801