הביץ' קלאב נפתח בטיילת חוף דדו


הביץ' קלאב נפתח בטיילת חוף דדו

ברשתות החברתיות כבר מהללים את מסעדת השף החדשה, שמציעה מנות מפתיעות, עיצוב שמעלה געגועים לאיי יוון, נוף משגע של ים כחול וגלים מקציפים, וכמובן – טאבון שממוקם במרכז המטבח, תרתי משמע... 


יורם מארק-רייך  

אתר כדאי לדעת

השף דודי הרוש עם אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי. צילומים: אתר כדאי לדעת

בימים אלה, כאשר חוצלארץ הוא רק זיכרון רחוק או פשוט מקום שעלול להיות מסוכן לבריאות, תוכלו להשקיט את הגעגועים ליוון ולאיים הקסומים שלה, מבלי להתרחק יותר מדי מהבית. נא להכיר את מסעדת השף החדשה Beach club  שהושקה בימים אלה. 

המסעדה ממוקמת בטיילת חוף דדו, כ-100 מטרים דרומה לתחנת הרכבת חוף הכרמל, במבנה ששימש בעבר את הסטאל ביץ'. ביץ' קלאב, שברשתות החברתיות כבר גילו אותה הבליינים וחובבי האוכל הטוב, והם מרבים להלל ולשבח אותה, מציעה אווירה מול הנוף והבריזה של הים, עיצוב ייחודי, וקולינריה משובחת. 

המסעדה פועלת בשיתוף "לחם ארז", תחת קבוצת המסעדנים החזקה "קפה קפה". יש בה מטבח פתוח, ונוף ישיר אל חוף הים שנמצא במרחק נגיעה. המסעדה פועלת בשיתוף של מועדון הגלישה Club Surf ולמעשה מייצרת שילוב מושלם בין אוכל, אווירה וגלישה. 

המטבח הפתוח מאפשר לבאי המסעדה לראות במו עיניהם את תהליך הכנת המנות. זה גם מעניין, וגם מוכיח שקיפות מלאה וביטחון באיכות מוצרי הגלם והמנות המוגשות במסעדה. שף המסעדה הוא דודי הרוש, שמצליח לחדש ולגוון ולתת טאץ' ייחודי משלו. 

במרכז המטבח פועל טאבון, שגם ממלא תפקיד מרכזי בתפריט, ובו נאפים בצקים ומנות שונות ומפתיעות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. המטבח מבוסס על סגנון קולינרי ״ישראלי חצוף״ עם דגש על מנות ראשונות ומוקפדות ודגים טריים מהים, ועוד שלל מנות עיקריות עם דגש על צבעים, ניחוחות וטעמים מגוונים. 

כבר הזכרתי את חופי יוון. אי אפשר שלא להיזכר ביוון כשמגיעים אל הביץ' קלאב. העיצוב של המסעדה זורק אתכם מיד אל המסעדות הממוקמות אל מול חופי יוון.

מסעדת הביץ' קלאב מציעה אפשרות לקיום אירועי שף של עד 80 מוזמנים עם תפריט בהזמנה אישית, עם אווירה צעירה ושמחה. 

על היח"צ אמון משרדה של לימור כרסנטי.