דור אלון רוכשת 50% מקבוצת BBB


דור אלון רוכשת 50% מקבוצת BBB 

דור אלון רוכשת 50% מקבוצת BBB – חברת ניהול המסעדות הגדולה בתחומה בישראל, לפי שווי של כ-150 מיליון ש"ח ## במהלך תקופת הקורונה, אף הושקו שתי רשתות חדשות

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

אהובה תורג'מן. צילום יחצ

דור אלון, מקבוצת אלון רבוע כחול שבבעלות מוטי בן משה, ממשיכה לגוון את מקורות ההכנסה והרווח בתחומים סינרגטיים ורוכשת 50% מקבוצת BBB המנוהלת על ידי מנכ"לית הקבוצה, אהובה תורג'מן, לפי שווי חברה של כ-150 מיליון ש"ח. BBB היא אחת מקבוצות הניהול הגדולות בישראל של מסעדות וכוללת, בין השאר, את מותגי ההמבורגרים המובילים; BBB, MOSES, בורגרים, MOSES SHOP ו-MEAT DELI. 

הרשת במו"מ מתקדמים להכנסה של רשתות מזון נוספות והקמה של פורמטים חדשים בין השאר: אסייתי, איטלקי, סושי, בתי קפה, קינוחים ועוד. 

הקבוצה מפעילה כיום בזכיינות כ-100 מסעדות בפריסה ארצית. ל-BBB מועדון הלקוחות הדיגיטלי הגדול ביותר בתעשיית המסעדנות הישראלית, עם כ-750 אלף לקוחות, והיא מנהלת פעילות משלוחים ענפה באמצעות מוקד משלוחים קבוצתי, אתרי ONLINE ואפליקציות מתקדמות. 

קבוצת BBB מתפתחת ורווחית לאורך שנים, עם מחזור מכירות שנתי (כולל מכירות זכיינים) בהיקף של למעלה מחצי מיליארד ש"ח. השותפות החדשה נועדה לחזק את כלל מותגי הקבוצה אשר מתעתדים להמשיך ולפתוח מסעדות חדשות גם במרוצת השנה הקרובה. 

יצוין כי גם בתקופת הקורונה BBB לא סגרה אף מסעדה – אלא הגדילה לעשות, והשיקה שתי רשתות חדשות; את MOSES SHOP המהוה רשת המבורגרים פרימיום במיקומים חזקים ואת MEAT DELI - רשת מעדניות בשר שפותחו בהתאמה לתנאי השוק הנוכחיים.